Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdász diplomával nagy...

Gazdász diplomával nagy átlagban milyen területen helyezkednek el az emberek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy attól függ milyen szakról van szó, de mégis mik azok a területek amik a közgázosoknak nagyon "passzol"?


Nekem van egy büfé bsc-m, de gondolkodok egy gazdász mesterképzésen. Leginkább az ellátásilánc menedzsment tetszik, mivel abba van gazdász és logisztikai vonal is egyben (ha jól tudom).

Önmagában ez a diploma megállja a helyét a munkaerőpiacon?



2020. máj. 6. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Gazdász? A mezőgazdaságban....

Igen, megállja a helyét a gazdálkodás szakos diploma vagy az ell.lánc. mgmt is magában.

2020. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Logisztika, beszerzés a leggyakoribb, már csak a sok multicég miatt is.


Azt viszont, remélem tudod,hogyha nem gazdasági az alapképzésed, de olyan MSC-t akarsz, akkor kellenek különbözeti tárgyak.

Olyan finomságok, mint (matek1) analízis, liberális algebra, mikro-makroökonómia.

2020. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Ellátási lánc MSC-t csináltam, nem büfé BSc után. Autóipari cégnél vagyok középvezető...


De jó nyelvtudás és nagyon jó rendszerszemlélet, kombinatív gondolkodás kell hozzá, hogy vidd valamire ilyen területen

2020. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!