Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aludtál már el a munkahelyedrő...

Aludtál már el a munkahelyedről? Ha igen, akkor mit szólt a főnök? Kamuztál vagy megmondtad az igazat?

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aludtam mar el tobbszor is ez alatt a 20+ ev alatt, ha annyira durva volt a keses azonnal felhivtam a fonokomet hogy uristen mennyi az ido, elaludtam, rohanok. Ennyi, problema megoldva.
2020. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én még a munkahelyemen is aludtam már XD
2020. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elalszok, aznap be se megyek dolgozni.
2020. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Hajnal 4re jártam dolgozni,egyszer aludtam el. Szerencsére közel laktam,így mikor negyed5kor hívtak,hogy mi van,hamar beértem :D Félóra késés volt,de nem volt belőle probléma. Szerintem bárkivel előfordulhat ilyen
2020. jún. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szóltam, hogy akadt egy kis problémám, később érek be egy kicsivel. Nem firtatta, hogy miért.
2020. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, ha úgy alszik el valaki, mint én 3 órával, akkor már nem csak kis probléma akad, egyszerűen nem éri meg bemenni arra a pár órára, főleg az éjszaka közepén.
2020. jún. 2. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem rendszeres, nem fogják leharapni a fejed, ha őszinte vagy. Meg kell beszélni a főnökkel, hogy ledolgozod másnap, vagy valamikor a közeljövőben.
2020. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A korona miatt idokeretbe jartam,reggel 8 helyett 6 ra.egyik nap akkor riadtam fel amikor mar a buszmegalloban kellett volna varnom a buszt.

Irtam a fonokomnek,hogy elaludtam 7 re megyek.

Nem jottem el delutan 3 kor,4 ig maradtam,igy meg is volt oldva.

Huzos 2 honap volt,a fonokom is tudta,teljesen normalisan kezelte.

2020. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!