Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez mennyire hátrány a karrier...

Ez mennyire hátrány a karrier szempontjából?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék teljes munkaidőt vállalni, hanem max heti 32 órát.

Szeretnék heti 1 napot szabadon, amikor azt csinálok, oda megyek ahova akarok. (A hétvégémen felül.)


Sajnos félek, hogy felzabálná az életem a karrier. Még ha jól is keresnék. Nagyon fontosnak tartom a minőségi időtöltést, életet.


Üzleti területen dolgozom, így gyanítom heti 4 napból is bőven megtudnék élni. Legalábbis a korábbi fizetéseim alapján.



2020. jún. 10. 19:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.

H-Cs: 7-16 óra között dolgozunk fél óra ebédszünettel.

P: 7-13 óra között dolgozunk.

Én megszoktam és nagyon szeretem. Időm is van mellette mindenre, amire szeretném, hogy legyen, a hétvége is jobban kihasználható.

Megjegyzem viszonylag rugalmas vagyok, illetve a főnököm az. Pl. sosem érek be 7-re és utána rögtön leülök reggelizni a többiekkel. A kutyát nem érdekli. Az sem ha előbb felállok és eljövök. Persze cserében rendesen végzem a dolgom.

A béremmel teljesen elégedett vagyok.

2020. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék 4 napos munkahetet, de nem látok rá sok esélyt. Mondjuk az 5*6 óra már összejöhet.
2020. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!