Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egyéb opciók vannak...

Travis83 kérdése:

Milyen egyéb opciók vannak pénzt keresni, ha természetemtől fogva lusta vagyok és nem akarok dolgozni?

Figyelt kérdés
Az ilyen "áruld a tested" meg hasonlók szóba sem jöhetnek, pláne, hogy az is munka. Állami segélyre sem vagyok alkalmas. Sajnos. Amúgyis az kevés lenne.

2020. aug. 2. 10:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Tőzsdézz, fektess be, kriptovaluta bányászat(bár már ne annyira jövedelmező), legyél youtubos... Vagy ezeknek vakami kombinációja

Hirtelen ennyi jutott az eszembe

2020. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
olyan nincs, hogy valaki természeténél fogva lusta. Valamit szeretsz csinálni. Pl. gyk-n írogatni, számítógépes játékokkal játszani, vásárolni, mittudomén... Vannak, akik ilyenekből élnek. Találd ki mit szeretsz csinálni és abból hogyan tudnál pénzt keresni.
2020. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

#1 ezekkel semmit se fog keresni.. ha nem teszi bele a munkát.


Inkább akkor vegyen lottót online. 2 gombnyomás, még a számokat is kitölti helyette a rendszer. Aztán ima, hogy bejöjjön.

2020. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hármas jól mondja, tőzsde meg youtube, az ilyenekbe komoly munkát kell fektetni, hogy pénz legyen belőle. No meg én amúgyis hülye vagyok az ilyesmihez.


Lottót venni... az szerencsejáték. Én nem ezt kérdeztem.

2020. aug. 2. 11:43
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Kéregess az utcán.
2020. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Allj be valamilyen szektaba
2020. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

@11:51


Abból hogy lesz pénze?

Azok inkább elnyelik az ember pénzét, nem adnak. :D

2020. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
72%

Szemmel láthatóan nem csak lusta vagy természetedből adódóan, hanem hülye is.


De ha megtalálod azt a szakmát ahol azért fizetnek hogy ne csinálj semmit, akkor szólj már nekünk is légyszi.

2020. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Menj el szerzetesnek/apácának.
2020. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
84%

#7 hangyap*csni esélye legalább megvan a nyerésre. Bár előbb fog 2x belecsapni a villám.


de mivel dolgozni nem akar... munka nélkül meg nem fog neki fizetni senki.. így marad a szerencse. Más opció nincs.

2020. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!