Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egyéb opciók vannak...

Travis83 kérdése:

Milyen egyéb opciók vannak pénzt keresni, ha természetemtől fogva lusta vagyok és nem akarok dolgozni?

Figyelt kérdés
Az ilyen "áruld a tested" meg hasonlók szóba sem jöhetnek, pláne, hogy az is munka. Állami segélyre sem vagyok alkalmas. Sajnos. Amúgyis az kevés lenne.

2020. aug. 2. 10:46
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
30-as bocsi, de miért fizetne ezért bárki, amikor csomó ingyenes segélyvonal van?
2020. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
52%

Ja, és idõvel lehet kinövi magát a csoport, mert tobben lesztek.

Par motivaciós szoveget elmondasz nekik, meghallgatod par percben hűlyességeiket es maris műkodik a dolog.

Gondolj Szabó Péterre öt is sokan hallgatnák.

És ráadasul ffi vagy szóval remelem jó tippet adtam

2020. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

miert fizetne?

Mert: az emberek maganyosak, kikapcsolódnának, jól esik ha tarsasagba lehetnek stbstb.

Belegondolva lehet nekem kellene megvalósítani..😁😁

2020. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
#30: köszi, hogy próbáltál segíteni, de abban amit mondtál nincs sok pénz. Beszélgetni, másokon segíteni szeretek és pénzt sem várnék el cserébe. Ám ez amúgy sem megoldás.
2020. aug. 4. 19:48
 35/35 anonim ***** válasza:
az elejen nincs sok penz, de ha felépűl egy nagy csapat majd annal is nagyobb ,majd teged neznek mentornak . Akkor sok penz lesz.
2020. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!