Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egyéb opciók vannak...

Travis83 kérdése:

Milyen egyéb opciók vannak pénzt keresni, ha természetemtől fogva lusta vagyok és nem akarok dolgozni?

Figyelt kérdés
Az ilyen "áruld a tested" meg hasonlók szóba sem jöhetnek, pláne, hogy az is munka. Állami segélyre sem vagyok alkalmas. Sajnos. Amúgyis az kevés lenne.

2020. aug. 2. 10:46
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
90%
Keress egy bolondot aki eltart.
2020. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat!

Attól, hogy lusta vagyok, miért lennék hülye? Fura itt egyesek logikája. Kéregetni nem fogok. Azért az lenne már a legalja.

Szerzetesnek menni, vagy szektásnak... annak mi értelme?

Elmondom mégegyszer, konkrétan. Úgy szeretnék pénzhez jutni, hogy gyakorlatilag nem csinálok semmit, illetve majdnem semmit. Például munkába járni meg dolgozni nem szeretnék. Én itthon szeretek lenni és a multimédia világában lubickolni. Videojátékok, sorozatok, filmek stb. Ezt szeretem "csinálni". No meg jó sokat aludni. Ilyen téren olyan vagyok, mint a macska, szívesen átalszom az életem 1/3-át. :)


Mások szerint nagyon jó és kedves egy ember vagyok, és nem utolsó sorban okos is. Az egyetlen bűnöm a mérhetetlen lustaság, ha egyáltalán bűn ez. Hiába tartanak okosnak, semmit nem tudok kitalálni pénzügyben. Ezekszerint nem is vagyok olyan okos.


Írta itt még valaki, hogy találjak egy hülyét aki eltart. Férfi vagyok és nem egy DiCaprio. Engem max egy híd tartana el...


Egyéb ötletek? Esetleg, ha néha összedobnátok nekem egy kisebb összeget? Tudom, pofátlanság ilyet kérni, de próba szerencse!

2020. aug. 2. 13:12
 13/35 anonim ***** válasza:
86%

"Attól, hogy lusta vagyok, miért lennék hülye? Fura itt egyesek logikája. Kéregetni nem fogok. Azért az lenne már a legalja."


Azért vagy hülye, mert nem veszed észre hogy már most a legalján vagy.

2020. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Persze ezzel sokakat meggyőztél. Dobd a számlaszámodat és máris utalom a milliókat.
2020. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Álmodik a nyomor.
2020. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon alja, kb kommentálni se tudom.


Erőfeszítés nélkül semmi nincs az életben, úgyhogy hacsak nincs egy nagybácsid 42 fokos lázzal és milliárdos vagyonnal, sajnos energiát kell raknod abba, hogy pénzed legyen. Illetve gondolom amíg élnek a szüleid, addig meg élősködhetsz rajtuk. Utána meg mehetsz a híd alá.

2020. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Hogyhogy már most a legalján vagyok? Van házam, kényelemben élek és egyelőre semmiben sem szenvedek hiányt. Gondolom itt páran szívesen lennétek így a legalján LOL. Én csupán a jövőre próbálok gondolni, hogy a jelenlegi életem minősége kb ezen a szinten maradjon, de úgy, hogy én is jól érezzem magam.


Senkit nem bántok, senkivel nem személyeskedem, de idejöttök sértegetni, mintha ti tartanátok el engem. Tisztelet a kivételnek! Szomorú látni, hogy hova süllyedt az emberiség. Inkább leszek egy lusta, nyomorúságos csöves, mint ilyen érzéketlen hadd ne mondjam ki, mert kibannolnak. Szánalom.

2020. aug. 2. 14:45
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre.
2020. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Jó úton haladsz hogy csöves legyél, nyugi. Pár év.


Gondolom az a ház amiben laksz se csak úgy LETT a semmiből. Valaki megdolgozott érte, egyszer, valahol.


És senki nem személyeskedik, ha nem vetted volna észre saját MAGADRÓL tettél fel egy kérdést, erre mégis hogy kellene válaszolni úgy, hogy közben a személyedet nem érintjük?


Hülye meg azért vagy, mert komolyan gondolod ezt a kérdést. Ez mindent elmond:D Vagy egy világi troll vagy, vagy egy 13 éves. Te tudod melyik, de nincs más opció. Troll, gyerek, vagy hülye. Ez a három.

2020. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Éjjeli biztonsági őr csúszna? Ott tényleg semmit nem kell csinálni, csak ébren maradni és unatkozni.
2020. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!