Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egyéb opciók vannak...

Travis83 kérdése:

Milyen egyéb opciók vannak pénzt keresni, ha természetemtől fogva lusta vagyok és nem akarok dolgozni?

Figyelt kérdés
Az ilyen "áruld a tested" meg hasonlók szóba sem jöhetnek, pláne, hogy az is munka. Állami segélyre sem vagyok alkalmas. Sajnos. Amúgyis az kevés lenne.

2020. aug. 2. 10:46
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
#20: Végre valaki! Köszönöm az értelmes és hasznos választ! Ha lenne egy megfelelő éjjeli őr állás, lehet elgondolkodnék rajta. Csak ugye az sem mindegy milyen. Egy bódéban biztosan nem ülnék egész éjjel. Legfeljebb valakinek a házában őrködnék.
2020. aug. 2. 15:44
 22/35 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező és most kinek a kontójára élsz kényelemben? Gondolom anyuci, apuci. Mi lesz ha ők már nem lesznek? Keresel egy családot, akik orokbefogadjak az oriasbebit?


Ne legyél megsértődve, a társadalmunk és az életünk egyik alappillére, hogy hasznosak vagyunk és értéket teremtünk, ez nem csak munka lehet, lehet más is, de az, hogy te úgy kepzeled el az életed, hogy ülsz otthon és filmet nezel, az kb senkiből nem fog szimpátiát kiváltani, mert az ilyen emberek csak elszívják az oxigént más elől.

2020. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
#22: ki elől szívom el az oxigént? Szomorú, hogy így látod a világot. Első gondolat, hogy anyuci meg apuci eltart. Komolyan mondom, óriásit csalódtam itt. Én tartom el anyámat és a házért is én dolgoztam meg, de ugye sokkal könnyebb ítélkezni és látatlanba véleményt alkotni a másikról.
2020. aug. 2. 16:11
 24/35 anonim ***** válasza:
86%
A te életszemléleteddel ez nem igazán hihető.
2020. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy troll.
2020. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
#25: Elhiszem, hogy könnyebb ezt hinni, mintsem emberségesen viselkedni egy másik emberrel. Sajnos nem csak te vagy ilyen, hanem az emberek túlnyomó része.
2020. aug. 2. 16:46
 27/35 A kérdező kommentje:
Remélem egyszer majd kevésbé lesz előítéletes ez az oldal, de az is igaz, hogy ebben nem az oldal a hibás és ez szerintem csak rosszabb lesz.
2020. aug. 2. 16:48
 28/35 anonim ***** válasza:
52%

igy van kerdezo. En is ezert nem gyakorizok, most csak benéztem mert hónapok óta nem.

De igen, a magyarok tobbsege roszindulatú es egybol a rosstat feltetelezi.

Szerintem adj ki egy szobát , csinalj kulon bejáratot ha lehet és maris jön a pínz.

2020. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
#28: köszi, ez is egy nagyon jó ötlet, csak az a nagy gubanc, hogy nincs fölösleges szobám. :(
2020. aug. 3. 16:46
 30/35 anonim ***** válasza:

Semmibõl penzt csinalni kicsit nehéz.

Mondjuk csinalj egy beszélgetõ csoportot magányosoknak a tarifa csak 500vagy szimbólikus osszeg lenne.

Sok kicsi sokra megy es egy órát beszélhettek .Ök kikapcsolódnak, tarsasagra vagynak, megkapjak, te pedig a penzt.

2020. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!