Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha álláskeresésnél érdekli...

Ha álláskeresésnél érdekli egy céget az önéletrajzom általában mennyi idő amíg megkeres?

Figyelt kérdés

Szép napot!

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, akik régóta kerestek állást, és végül találtak, az állásjelentkezéstől kezdve mennyi idő volt, amíg felvette veletek az a cég a kapcsolatot, aki végül fel is vett? Mennyi idő után hívtak be interjúra?

Mennyit érdemes várni?

Köszönöm.



2020. szept. 17. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Változó. Van ahol van egy határidő és addig nem hívnak be senkit, van ahol rögtön behívnak. Ha van telefonos előszűrés van, azt általában rögtön a jelentkezés után 1-2 nappal le szokták rendezni.
2020. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tipp: sok hirdetésnél kiírják, meddig lehet jelentkezni. Általában ezeknél megvárják a határidő végét, és utána kezdik feldolgozni a pályázatokat. Egyébként a jelentkezésedtől számítva 10-14 nap múlva érdemes rákérdezni emailben, hogy mi a helyzet. Interjú után is egy héttel már érdeklődhetsz, ekkor már személyes kontaktod is van.
2020. szept. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos valahol nem írnak határidőt. :( Olyan is volt már, hogy jelentkezés után 2 héttel írtam, érdeklődtem, hogy aktuális-e még, de arra sem kaptam választ.

Ezért is érdekel, hogy akit felvettek valahova, annak az adott cég mennyi idő múlva jelzett vissza. Nem szeretnék fölöslegesen reménykedni.

2020. szept. 17. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!