Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélüliek hogy bírjátok?...

Munkanélüliek hogy bírjátok? Ki mennyi ideje van othon, hogy veszítettétek el a munkátokat, milyen az anyagi helyzetetek?

Figyelt kérdés
Csak a munkanélkulieknek szól a kérdés vagy akinek van kozeli hozzátartozója az.

2020. okt. 9. 10:50
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
5. hónapja, az évek során felhalmozott tartalékaimat élem fel. 50+ helyre jelentkeztem, a hirdetők többsége nem jelzett vissza, illetve jött néhány automatikus elutasító levél.
2020. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
14%
Van ingyenkonyha szerencsére. Guberálással, kukázással, lomizgatással eldobott söröspalackkokkal ki lehet jönni 170 nettóba a segéjjel
2020. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
24%
Egyik ismim, aki nem lomizik éhezik. Átállt a pujkaparízerre. Ebédre kekszlevest burkol
2020. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:

2es 170ezer egy hónapba hogy jön ki lomizgatással?

Koszi a válaszod egyébként

2020. okt. 9. 11:20
 5/57 anonim ***** válasza:
38%
Értem ha unokatesóm munkanélküli megengeded hogy válaszoljak?
2020. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
20%
Jól bírom, éppen ma jön meg a 400 ezres segílyem, de köszönöm kérdésed.
2020. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
87%

Én 2017 szeptemberétől 2018 júliusáig voltam munkanélküli, keleti megyeszékhelyen, 0 megtakarítással. Egy földi pokol volt. Anyámék tartottak el. A gépjárművemtől nem akartam megválni, azt nagyapámék finanszírozták addig, viszont karbantartására nem volt pofám pénzt kérni, így annak ma is nyögöm az árát. Állandóan depressziós voltam, legtöbb helyről nem válaszoltak, ahol eljutottam az állásinterjúig/próbanapig, onnantól többet nem hallottam róluk. Ebből 2 állásinterjú protekciós ajánlással történt.

Végül egy harmadik protekciós helyre felvettek napi bejelentéssel havi 130ért. Azóta onnan sikerült tovább lépnem szintén protekcióval az állami szférába, relatíve egész jó pénzért.


Tanulságom az volt, hogy ami túl szép, hogy igaz legyen, az bizony az. Illetve az, hogy minimum 1 millió forint megtakarítás csücsüljön a számlámon, mert mégegyszer ezt a szégyent nem élem túl.

2020. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
17%
Én eddig csak akkor voltam munkanélküli amikor az akartam lenni.
2020. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
84%
Tesóm nyáron szerezte meg a diplomáját, azóta keres és sehol semmi... otthon lakik anyukameknal, nagyon el van keseredve szegény, és én is miatta :( kitartást mindenkinek, elobb-utobb mindenki találni fog.
2020. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
95%
Én 7 hónapja vagyok munkanélküli. Vendéglátás. Fejlesztem magam mást nem tudok csinálni. Munka az nincs, elküldtem több száz helyre az önéletrajzom, vissza se szólnak leépítesek vanank, érződik rajtam már a depresszió, viszont próbálom magam nem elhagyni, fejlesztem magam. Rég volt ilyen rossz a helyzet. Egy hete voltam bent a Blahán Budapesten, telejesen meg van halva a város, túristák nincsenek, mert nem engedik be őket, pénzváltók többsége becsődölt. Úgylátom, hogy nagyon sokan tönkrementek.
2020. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!