Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélüliek hogy bírjátok?...

Munkanélüliek hogy bírjátok? Ki mennyi ideje van othon, hogy veszítettétek el a munkátokat, milyen az anyagi helyzetetek?

Figyelt kérdés
Csak a munkanélkulieknek szól a kérdés vagy akinek van kozeli hozzátartozója az.

2020. okt. 9. 10:50
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%

29es vagyok, szerencsére ilyen nálunk nincs, sőt, most adtak gyógyszerre (tegnap sikerült megfázni), viszont ma direkt úgy telefonáltam állásügyben, hogy hallják, ez talán hatott, inkább az összezártság kis helyen lesz a gond a továbbiakban.

Amúgy ma akiket felhívtam, közölték, jövő héten beszéljünk, mert sokszoros a túljelentkezés.....amúgy a gyárak megint elkezdtek leépíteni embereket.....

2021. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok még....annyi, hogy max limit van kajára hetente, amiből gazdálkodhatok....
2021. febr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok, a testvérem február 1 óta dolgozik, egy egész jó munkakörben :) csak azért jöttem vissza megírni, hogy ezzel is lelket öntsek mindenkibe, aki még keres. Higgyétek el, hogy előbb-utóbb mindenki talál, ne adjátok fel!!
2021. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
100%

#31: ez így van. Hallottam, hogy egy adott gyárból 30(!) embert küldtek el.


#33: én már másik megyében is keresek állást.

2021. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly a Cascade-ben dolgoztam, fél évre kötöttek szerződést mindenkivel akiket akkor vettek fel, most kezd lejárni, rugdossák is kifelé az embereket.....
2021. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
7%
nem vagyok munkanélküli mert addig mentem amíg nem lett!!!! persze elkényelmesedés az megy! bedolgozni bárhol lehet ja az nem dívik? akkor ez van.. kétkezi munka !!
2021. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
100%

korona előtt mondtam fel, mert idegileg nem bírtam a napi ordibálást. Volt, aki nyugtatót szedett. 1-2 normálisabb hónapom volt, azóta...no comment.


Nekem volt már ennél rosszabb, de nem tudom mi lesz. Járok interjúkra, de a komolytalan, nem tudják mit akarnak cégek hívnak be (pl 5 perces interjúban a családi hátteremben áskálódik), ahová tökéletes lennék, elutasítanak. Ez visel meg leginkább. Annak örülök, hogy Pesten ingyenes a bkk bérlet. Délelőtt eljárok ide-oda, "lesétálom" az aktuális feszültséget.


Tudtam már 1 éve, hogy eljövök, ezért gyűjtöttem.

2021. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
52%

Még mindíg van melóm, és fizetést is emeltek...


Párom tavaly decemberre vesztette el a valutás munkáját, de most kezdett egy másik helyen eladóként egy 30 assal kevesebbért.


Nekem jövő hónaptól indul a másodállásom is, ha igaz, de ha mégsem akkor más beugrós után nézek így a nyári szezonra.


"Nem fáradunk el, nem ingunk meg és nem vallunk kudarcot!"

2021. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:

Kimaradt: Hajdú -biharban azért sokkal nehezebb.

Hiába írsz dunántúlról ha ott van meló, itt ugyanolyan sza,r a helyzet

2021. febr. 26. 08:13
 40/57 anonim ***** válasza:
100%
Pesten sem jo. Oke, tobb lehetoseg van, de a tuljelentkezes az iszonyu. Voltam egy admin interjun, ahol elarulta a hr-es, hogy par nap alatt vagy 100-150 ember jelentkezett.
2021. febr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!