Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A sikeres, gazdag emberek...

A sikeres, gazdag emberek miért nem ismerik el hogy szerencsések?

Figyelt kérdés

Általában eddig akárhány sikeres emberrel találkoztam jóformán egyikőjük se ismerte el hogy szerencsés.


Kemény munka, sok munka, akarat, küzdés, kitartás, önbizalom.


Azt persze egyik se teszi hozzá hogy jó családi háttérrel rendelkeznek, vagy jókor voltak jó helyen, vagy jó kapcsolatokkal rendelkeznek, vagy csak szimplán szerencsésen alakult az életük.



2020. nov. 10. 19:59
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%

Mit nevezel "semminek"....????


Kaptunk szülői támogatást a legelején. Utána már saját erőből.

2020. nov. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
85%

Mit takar az a szülői támogatás?

Gyanítom anélkül sehol sem lennétek.


29

Nevetséges demagógia amit irsz, mindig néhány idióta alkesszel érveltek aki elveri a pénzt.

Valóság az hogy mivel nekem kevés van ezért nagyon is tudom becsülni az utolsó forintig minden be van osztva és csak legszükségesebbekre. Ezt teszi az hogy a szülök semmit se tudtak adni, és fizetem a szaros albérletet és onnét indulok ki hogy nekem még egy saját lakás is kell, addig az egyik válaszoló már úgy indult ki hogy szülök segítettek egy lakással meg valszinűleg kisebb öszeggekkel , enénl jobb nem is kell minden keresetük mehetett életük fejlesztésére befektetésre stb.


Nekem ez kb 40 körül fog indulni , ez a különbség amikor szarba születik ember.

Ezt nem fogják fel szerencsések beleszülettek pénzbe

2020. nov. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
35%

Lúzer emberek gondolkodnak így, akik az egész életükben csak másokra irigykednek, és másokat hibáztatnak a saját sikertelenségükért.

Mert lusták két szalmaszálat keresztbe tenni...

Helyette a sikereseket ostorozzák, hogy azok szerencsések.


ROTFLMAO

2020. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
50%

32: és szerinted az általad szerencsésnek minősítettektől el kéne venni a pénzt, és odaadni a szerencsétleneknek...??? Vagy hogyan gondolod???


Tegnap este már leírta valaki! Tessék a szüleiden számon kérni, miért szültek bele a "szarba"....

2020. nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
74%

Na végre eljutottunk oda hogy igen szerencsés vagy, neked semmi közöd a sikeredhez, hanem a szüleidnek a kérdező is erre kérdezett rá miért nem ismerik el a gazdagok kölykei hogy csak jó helyre születtek ehelyett úgyadod elő mintha te érted volna el.

Hát nem anyád és apád.

2020. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
74%

Közhelyek puffogtatása az megy, a szegény azért szegény mert elissza eljátsza elszivja elautózza.

Egyiket sem csinálom de mivel nem kaptam semmit ezért ígyis szegény maradok évtizedekig tart amig eljutok amiből te alapból kiindultál szülők alád tolták ennyi.-

2020. nov. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
65%
Bazzeg, miféle gazdagságról beszélsz 5gyerekes családban??????????
2020. nov. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
50%

Te írtad hogy jutott támogatás a szülöktől az elején.

Attól hogy még 5 gyerekes lehetetett vmi vállalkozó szülő,politikus,orvos stb.

2020. nov. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
65%

Csak pénzben tudod mérni a támogatást...???


Beszűkült gondolkodású vagy!

2020. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
50%

Igen az életben 2 fontos dolog van:

1, Egészség

2, Pénz


Szóval támogatásról beszélünk csakis pénz lehet.

2020. nov. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!