Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy van ilyen sok raktáros/lo...

Hogy van ilyen sok raktáros/logisztikai/targoncás állás állandóan meghirdetve?

Figyelt kérdés
Pedig debreceni vagyok és itt keresek állásokat és ez a város köztudott hogy nem bővelkedik munkalehetőségben az innovatív fehérgalléros állásokon kívül, de profession-ön baromi sok ilyen jellegű munkakört látok. Jó gondolom a 95%-hoz tapasztalat is kell, de ha tudtam volna, hogy ilyen lehetőség van ebben a szakágban, akkor nem szenvedek informatikai diplomáért 6 évig, hogy utána nettó 140-ért gürizzek egy kkv-nél szar helyen. Bár a nyelvekkel hadilábon állok (angolból is egy erősen rezgő B1, németből meg 0), de úgy tudom csak a log. mérnököknek kell nyelvtudás, mezei logisztikusoknak nem. Vagy mivel magyarázható ez a sok állás még válság idején is mikor senki nem vesz semmit és le vannak zárva a határok?

2020. nov. 19. 19:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"a szakmai tudásom is elég gyér"


Akkor mit vársz, ha nem tudsz semmit, miért fizetnének?????

2020. nov. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Az ilyen tipusú munkák amellett hogy mind szellemileg mind testileg tönkretesznek még pénzt is alig kapsz értük. Én anno diákként dolgoztam egy nyarat raktárban hát köszönöm soha többet.
2020. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%

Én raktárosként dolgoztam tavaly a szomszédban, Nyíregyházán. A fizetés 130ezer, félig voltam csak bejelentve (napi bejelentés max 15 napot enged, többi fekete), folyamatos volt a meló, de legalább kaptam fizut és az sokkal jobb volt, mint nem kapni. A hangulat is nagyon jó volt. 3 hónappal később találtam új, bejelentett állást.


Tehát ezek ilyen munkahelyek. Addig jó, amíg kell valami, hogy ne pusztulj éhen. A hirdetéseket ezért sokszor le sem veszik, erre számítanak.


Diplomás informatikusként viszont tényleg borzalmasan keveset keresel, én most bónuszokkal együtt 222e nettó, de igaz, hogy itt protekció és szerencse is kell, hogy egy ilyen helyre bekerülj. Tehát én a te esetedben nem álltam volna meg Pestig...

2020. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

"Tehát én a te esetedben nem álltam volna meg Pestig..."

És mégis miből fizessem ki a 150 ezres albérletet, mikor nem kérhetek a jelenlegi "tudásomért" annyit, hogy kigazdálkodjam?

2020. nov. 20. 17:44
 15/26 anonim ***** válasza:

Pesten (nem vírushelyzetben) éjjel-nappali boltokban 300ezreket keresnek az eladók. Ha egy ilyesmi helyen sikerülne elhelyezkedned, akkor máris kitermelted a lakbért, de lehet társas albérlet is, ami még olcsóbb. Közben addig képezheted magad és aztán váltasz a szakmádra még több pénzért.


Ennél jobbat nem tudok kitalálni így hirtelen.


-#13

2020. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
És nem kell 150k albérlet kezdőként. Szobát kell kivenni, tudom sokakat zavar a lakótárs, de még mindig sokkal jobb mint pl. egy koliszoba.
2020. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
15: Akkor lehet a vírus után megpróbálkozom ezzel a szcenárióval (nem akarom elkapni a covid-ot, ami egy lakótárssal esélyesebb). Addig meg próbálom eldönteni, hogy az informatika melyik területén fejlesszem magam és hátha ragad rám valami kis nyelvtudás is.
2020. nov. 20. 21:24
 18/26 anonim ***** válasza:
Én már túl estem rajta. Nem volt vészes. Barátnőmmel végig egy lakásba voltunk, ő el se kapta.
2020. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

"Én már túl estem rajta. - Nem volt vészes." Aki nem krónikus beteg annak persze, hogy nem vészes. Én az vagyok sajnos.


" ő el se kapta" - 100%, hogy elkapta, csak 0 tünete volt és átment rajta.

2020. nov. 20. 21:38
 20/26 anonim ***** válasza:

Nem, volt PCR tesztje. Nem kapta el.


Krónikus betegségem nekem is van.

2020. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!