Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy van ilyen sok raktáros/lo...

Hogy van ilyen sok raktáros/logisztikai/targoncás állás állandóan meghirdetve?

Figyelt kérdés
Pedig debreceni vagyok és itt keresek állásokat és ez a város köztudott hogy nem bővelkedik munkalehetőségben az innovatív fehérgalléros állásokon kívül, de profession-ön baromi sok ilyen jellegű munkakört látok. Jó gondolom a 95%-hoz tapasztalat is kell, de ha tudtam volna, hogy ilyen lehetőség van ebben a szakágban, akkor nem szenvedek informatikai diplomáért 6 évig, hogy utána nettó 140-ért gürizzek egy kkv-nél szar helyen. Bár a nyelvekkel hadilábon állok (angolból is egy erősen rezgő B1, németből meg 0), de úgy tudom csak a log. mérnököknek kell nyelvtudás, mezei logisztikusoknak nem. Vagy mivel magyarázható ez a sok állás még válság idején is mikor senki nem vesz semmit és le vannak zárva a határok?

2020. nov. 19. 19:02
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
#20: Megkérdezhetem mi az? Én autoimmun beteg vagyok.
2020. nov. 20. 22:41
 22/26 anonim ***** válasza:
Májjal kapcsolatos, születési rendellenesség, már pár hetes korban is besárgultam tőle.
2020. nov. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Koronavírus tüdőre, meg max agyra megy rá, májra nem... bár hivatalosan ez is alapbetegség, itt a tüdővel, légzéssel kapcsolatos problémák jelentenek kockázatot.


Egyébként azt nem hiszem el, hogy Debrecenben ennyit keresnél. Ez majdnem minimálbér.

2020. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
#23: Hidd el, pedig ennyit keresek. Az előző munkahelyemen is csak egy 20-assal volt több pedig az kicsit komolyabb munkakör volt.
2020. nov. 23. 18:18
 25/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk én sem sejtettem, hogy Debrecenben is ilyen sz@r a helyzet, de totál hihető.
2020. nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
#25: Nem kell ezen meglepődni, nem is értem az előzőeket. Egy idegen nyelvet se beszélek aktív középfokon. A szaktudásom is azon alapszik (vagy még azon se mert jócskán felejtettem) amit egyetemen tanultunk. És gondolom lehet sejteni, hogy informatikán belül sem egy programtervezőit végeztem el, ha ennyit keresek.
2020. nov. 23. 22:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!