Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem idegesítő már nektek ez a...

Nem idegesítő már nektek ez a rengeteg támogatás az adófizetők pénzéből? CSOK, babaváró, ingyen autó, lakásfelújítás, kutyatöke?

Figyelt kérdés
A gyerek nélkülieknek miért nem járnak ezek?
2020. nov. 23. 13:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

“Igazából szerintem rendben van,mert csak az veheti fel akinek 3 éve van munkahelye nem pedig olyan aki nem dolgozik”


Ez nagy tévedés, simán ki lehet ezt is játszani. Ismerek olyat, aki felvette a babavárót, de az egész terhessége alatt nem dolgozott, előtte külföldön sok élt sok évig, itthon pedig szintén egy korábbi támogatás felvétele miatt lett kamu egyéni vállalkozó, ami mögött semmi nincs, csak papíron létezik a dolog. Apa alkalmi munkákat végez. Megkapták a maximális 10 milliót. Szerintem nem érdemelték meg, semmit nem raktak a közösbe, csak kivettek. De ez van, Magyarország így szeretlek!

2020. dec. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

mielott megy az anyázás jobb lenne mindenkinek előtte kicsit gondolkodnia.

Ezt a támogatást az állam azert adja hogy késobb is legyen magyar allam. Persze tudom, hogy sokak szerint alapjövedelem kellene az összes léhűtőnek aki semmit nem csinál.

A most megszületetett gyerek is az ìrogatók nyugdijat tb jet fogjak megtermelni.

Ha nem születnének gyerekek ki fizetné a tb -t stb -t?

Néha kicsit gondolkodni kellene.


Fentebb vki irta hogy fiatalokat is támogatni kellene induláskor. Teljesen egyetértek !!!!

2021. ápr. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
73%

22:

Tisztességes fizetésekkel sok mindent el lehetne érni... Pl. hazajönnek a fiatalok külföldről, lesz gyerek, stb.

Szóval, én azt mondom, rendes fizetés, aztán lehet házat, autót venni, ki amilyet akar, és tudják törleszteni is.

Én közalkalmazottként csak álmodom egy pl. cseh (nem angol, nem német, hanem cseh!!) fizetésről... A V! országok közül nálunk a legalacsonyabb a fizetés. És 1990-ben együtt indultunk neki az új rendszernek...

2021. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
22-es, baromság, nem nagyon lesz már érdemi nyugdíj, vagy csak annyi, ami megélni nagyon kevés. Szóval inkább normális fizetés, öngondoskodás és nem pedig a gyerekgyártatás erőltetése. Aztán a gyerekgyártók meg úgy gondolják, hogy nekik minden jár, mert ők megtették amit megkövetelt a haza, legyártották a kért gyerekszámot.
2021. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

24: igen ha nem szuletik annyi gyerek még kevesebb lesz a nyugdíj.

Nem reg volt errol egy musor hogy alakul a halálozások es szuletesek aranya.

Nagyon sokat javult az elmult idoszakban.

2021. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!