Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sokan miért a munkakeresőket...

Sokan miért a munkakeresőket szidják akik nem találnak munkát?

Figyelt kérdés
Sokan mondják itt a gykn is a nagyokosok hogy aki akar az tud dolgozni meg van munka. Csak azt nem értik meg egyesek hogy hiába adja be valaki az önéletrajzát hogy ha nem kap az emkber sehonnan visszajelzést de még egy telefonhívást sem. Sok cégekhez kihalásos alapon lehet csak bekerülni. Én már jelentkeztem egyébként rakodónak egy futárcéghez amihez semmi nem kell semmi végzettség és már 2 hete nem válaszoltak. Jelentkeztem Gyárba operátornak onnan sem. Semmi semmi visszajelzések a cégek részéről és azért már nehezen bírja az ember. A másik meg teli van kamu munkákkala jófogás is meg neme jelentik be az ember meg fekete munkák és még sorolhatnám. A cvonline a linkedin és a profession hírdetett állások nagyrésze nem válaszol. Ha valaki szorgalmas munkaerő és akar dolgozni akkor anak mirét nem adnak egy esélyt? Milyen országban élünk hogy már munkák sincsenek de ha van akkor is rossz fizetéssel.
2020. dec. 9. 12:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
10es: A te szövegedben a 8 órás munka mellett van a kincs. Azt a 8 órás munkát keresném én is ha felvennének már konkrétan bárhová aztán mellette én is tanulnék valamit levelezőn csak sehova sem vesznek fel hát erről szól a kérdésem is.
2020. dec. 9. 13:39
 12/23 anonim ***** válasza:
86%
Én csak IT területen dolgoztam a diploma előtt is. Eszembe sem jutott volna olyan helyre beadni, ami nem szakterületem.
2020. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
58%
Persze, az előbb biztos csókos vagyok, most meg anyámék a seggem alá toltak mindent. Hát lóphaszt. 18 évesen elzavartak a háztól, csináljak, amit akarok. Diákmunkából meg ösztöndíjból tartottam el magam az egyetemen. YouTube on ezer meg egy teljesen ingyenes oktatóvideó van tkp bármiről. Már ha csak excelt megtanulsz pöpecül használni, azzal is előrébb vagy.
2020. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%
Gyárból engem mindig szinte azonnal hívtak de legkésőbb napokon belül. Az már más kérdés hogy válogatnak az interjún nagyon, viszont a kisebb üzemek nem szoktak. Ott megkérdezi vállalod vagy sem.
2020. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Akkor tisztázzunk valamit. Én azt írtam ki a kérdésemben hogy van egy szakmám amivel nem tudok jelenleg elhelyezkedni és már elválalnék bármit csak kapjak visszajelzéseket. Én nem vagyok diák nem vagy nappalis diák nem tudok diákmunkázni nem tudok újra tanulni plussz 4-5 évig mert nem ingyenes és nem tartanak el a szüleim és nem megy a matek nekem egy IT területhez. Tehát ezt belehet szépen fejezni aki nem tud tanácsot írni az ne írjon inkább semmit. Nekem MUNKA kell és nem tanulás már munka amivel tudok pénzt keresni és fizetni a számlákat meg az életet.
2020. dec. 9. 14:03
 16/23 anonim ***** válasza:
28%
Azért mert aki akar az tud dolgozni.
2020. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
83%

látod kérdező ide csak ilyen hűlye válastok érkeznek. Amint irtam kevés a jóindulat és az empátia.

Az emberek már nem értik meg a másikat, és minél nagyobb a virus vagy minél jobban felvan fujva annál jobban lefognak nyomni.

Nincs megértés itt hiába keresel amint irtam rosszindulatuak ennyi.

Ha nekik pont szerencséből vagy ismerős által sikerűlt munkát találni nincs agyuk h felfogják h most JÁRVÁNY van és már NINCSENEK UGYANOLYAN LEHETŐSÉGEK.

Hozd ki magadból a legtöbbet , embereknél ne keress megértést.

udv

2020. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
36%
15. Hiába őrjöngsz, senkit nem érdekel hogy mid van. Marad a betanított munka nem létezik hogy ilyen helyekre nem hívnak be. De biztos van aki eltart nagy baj nincs.
2020. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%

És mi a probléma? Van neted, tető a fejed felett, fűtés, kaja, időd mint a tenger, hogy ráérsz ezen az oldalon írogatni... ahelyett, hogy az állásportálokat lesnéd.


Amúgy december közepén, ünnepek előtt ne akarj munkát találni, mert nem fogsz... nincs interjúztatás, a cég java része szabin, csökkentett létszámmal csökkentett munkaidőben dolgozik aki még bent van.


Pénz kell a tanuláshoz? Ez se igaz, sok mindent el lehet sajátítani yt-ról. Én pl onnan tanultam meg a 3D tervezést, ingyenes Blender nevű programmal. Meg onnan húztam fel magam középszintű nyelvtudásra, ami simán megállta a helyét egy állásinterjún.. persze nem azt kamuztam be, hogy pro vagyok, hanem azt hogy nyögvenyelősen megy... aztán kiderült, hogy nem is olyan sz@r mint hittem.

2020. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
35%
10-es mekkora kamu te jó ég
2020. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!