Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » IT-n belül szeretnék munkát...

IT-n belül szeretnék munkát váltani, reálisak az igényeim a hátteremhez/készségeimhez képest?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan területre/céghez menni ami nem igényel diplomát, főleg programozni kell (Java vagy C++, de vállalnek Pythont vagy php vagy Javascript szerű marhaságot is, bár abban szinte 0 tapasztalatom van és nem igazán szeretem) és 8 órás munkarendben kell dolgozni. 3 éve vagyok a mostani állásomban, 400 bruttót keresek és mikor váltok ennél legalább 150k-val szeretnék többet kapni Budapesten. Jelenleg "a helpdesknél eggyel jobb" helyen vagyok, amit szeretek és volna lehetőségem az előrelépésre ha nem lenne járvány... de úgy érzem nem szeretnék többet várni az egészségem érdekében. A mostani munkaköri leírasomban egyáltalán nem kell fejleszteni, ennek ellenére írtam rövid, egyszerű scripteket és vettem részt 1-2 nagyobb projectben is, de nem hiszem, hogy a tudásom kenterbe verne egy átlagos diplomást 1 év releváns munkatapasztalattal.

2020. dec. 10. 02:21
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Unisyshez már nem keresnek senkit, betelt minden L2-ős hely
2020. dec. 10. 15:32
 22/25 A kérdező kommentje:
Ja a válaszokat amúgy köszönöm, egyértelműen látszik, hogy el vannak szállva az igényeim, köszi a segítséget
2020. dec. 10. 15:34
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
kedves 20 as van nylevi pótlék (angolra természetesen nincs, az ugyanis alap)
2020. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
45%
Akkor a feleségem német ügyfélszolgálatra miért nem kap nyelvi pótlékot?
2020. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Azért nem kap mert 1. nem minden cégnél van nyelvi pótlék és 2. nem minden nyelv után jár. Van ahol kapna a német után is, de én csak svédnél, franciánál és olasznál hallottam nyelvi pótlékról, (BTnél pl. nem rég került bevezetésre, de azt hallottam, hogy azok kaphatják meg akik 3 nyelven beszélnek, de nem tudom így van-e most is).

Viszont ha a feleséged jól beszél németül és csinál egy ITILt akkor lehet manager (nálunk így lépett elő valaki, diploma és technikai tudás nélkül talicskáza haza a százezreket).

2020. dec. 10. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!