Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » IT-ben a programozáson kivül...

IT-ben a programozáson kivül van amit jól megfizetnek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 10. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Design.
2020. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
vmware, linux szerver, data center support, design, SD-WAN, WIndows szerver, Magas szintű ITIL
2020. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb minden magasabb szintű meló.


Felsorolni is hosszú lenne.

2020. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Sőt, a legjobban pont nem a programozók vannak fizetve. Architektként, egzotikus rendszerek (sap, big data cuccok) hozzáértőjeként még jobban is lehet keresni, mint egy mezei java programozóként
2020. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké, és mi alapján tudom eldönteni hogy melyik lenne nekem való?
2020. dec. 10. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
érdemes elmenni pl l1 es data center supportosnak, ott sokmindenből kapsz kis ízelítőt (storage,backup, network, virtualizáció, szerver oprendszerek, incidens, change, problem management, automatizációs stb.) és ez alapján majd tudsz választani.
2020. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Networking
2020. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ITIL manager szinttől
2020. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Oké, és mi alapján tudom eldönteni hogy melyik lenne nekem való?"


Mi érdekel?

Mihez van affinitásod?

Mit van lehetőséged megtanulni? (ezek többségét nem a suliban tanulja meg az ember, hanem munka közben, valódi cégeknél. Pl én is mentem dolgozni valahova csak azért, mert tudtam, hogy olyasmit tudok majd tanulni, ami értékes a piacon. Azóta is abból élek, de iskolában nem oktatták volna)

2020. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!