Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az a tévhit honnan ered hogy...

Az a tévhit honnan ered hogy a diplomások keresnek a legjobban?

Figyelt kérdés

Nem ismerek olyan szakmunkás egyéni vállalkozót aki alsóhangon az 500-600 nettót ne keresné meg.


Egy segédmunkás napi 10 ezret kap de előfordulhat 15-20 is.



2020. dec. 21. 18:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Tudjuk-tudjuk, Bazsika... A burkolók meg egymillát keresnek. Az összes, ofkórsz... a GYK-s szakértők szerint... :-DDD
2020. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Jó szar pénz az a 15-20 ezer. Az én díjam 200 ezer+áfa/csempe, 2054-ig be vagyok táblázva folyamatosan, annyira sokan akarják pótolhatatlan szakértelmem. Annyira jól döntöttem anno, hogy nem mérnöknek/közgazdásznak/orvosnak/tanárnak/bármimásdiplomásnak tanultam.
2020. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Troll kérdés, ugorjunk!
2020. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember retardált amúgy, vagy csak trollkodik?
2020. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

4: 2-in-1



:-DDD

2020. dec. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Én pedig diplomásként egyéni vállalkozok az agyammal, és az órabérem 15k, relative sok szabadidővel, idei havi bevetelem 1.2 milla volt. Ezért. Egy kompetens, versenykepes, felszerelt, ismert szakmunkás vallakozo tobbet fog keresni a palyakezdo szakembereknél, de egy hasonloan kompetens es tapasztalt, diplomáját kiaknázó szakembernél aki freelancel biztosan jóval kevesebbet. A létra alján ugyanez, segedmunkaskent joval kevesebbet kapsz mint palyakezdo diplomaskent.
2020. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
41%
Már megint a sértődött diplomás.
2020. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól dolgozol, akkor nagy eséllyel vállalkozóként keresed a legtöbbet. Akár van diplomád, akár nincs.
2020. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ha jól dolgozol, akkor nagy eséllyel vállalkozóként keresed a legtöbbet. Akár van diplomád, akár nincs."


Ha van több év tapasztalatod, megfelel ővégzettséged, VALÓDI SZAKÉRTELMED, szerencsés vagy, ráadásul a szakmánon kívül is jó "skillekkel" rendelkezel (szervezési készség, kommunikációs készség, jó üzleti érzék stb) és a gazdasági környezet is megfelelő, összegyűjtötted a kellő alaptőkét, van bejáratott ügyfélköröd, esetleg kapsz megfelelő politikai/gazdasági hátszelet, értesz a marketinghez, a pénzügyekhez, a HR-hez akkor TALÁN vállakozóként viheted valamire.

Igen, nagyon jól hangzik, hogy akár havi milliókat is lehet keresni, de az idáig vezető út szerintem sokkal, de sokkal nehezebb, bizonytalanabb, mintha az ember alkalmazottként dolgozna.

100-ból talán 1-nek ha TÉNYLEG bejön a vállalkozás, de ahhoz is az kell, hogy alapból egy jó ötletre épüljön és valamilyen szinten kiemelkedőt tudjon nyújtani az ügyfeleknek. Anélkül csak 1 lesz a sok millió "Mari néni kisboltja éppen, hogy fennamarad valahogy" vállalkozásból.

2020. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
31%

#9 Igen, sokat kell hozzá tanulni, még több mindenről lemondani, felvállalni a bizonytalanságot, de messze nem annyira vad dolog ez, mint amennyire lefested. :)


A szabadság pedig, amit cserébe ad, felbecsülhetetlen. Alkalmazottként megélni pedig lehetetlen.

2020. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!