Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az a tévhit honnan ered hogy...

Az a tévhit honnan ered hogy a diplomások keresnek a legjobban?

Figyelt kérdés

Nem ismerek olyan szakmunkás egyéni vállalkozót aki alsóhangon az 500-600 nettót ne keresné meg.


Egy segédmunkás napi 10 ezret kap de előfordulhat 15-20 is.



2020. dec. 21. 18:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%

Alkalmazott vagyok, havi millió felett keresek, azért ki tudok jönni belőle. Villamosmérnöki diploma, mellé kis pénzügyi ismertet.


Gondolkodtam, hogy indítsak-e vállalkozást, de amihez értek, arra a magyar piac kicsi, egy nemzetközi céget pedig nem tudom, hogy kellene beindítani.

2020. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%
Egy nőgyógyász 15ezret keres 5 perc alatt. Lehet utánozni
2020. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%

#12: azért ez így elég félrevezető, de nyilván te is tudod...


Mennyibe került a rendelője berendezése, műszerek, stb. stb.?

Mennyi a havi bérleti díj?

Mennyi az alkalmazott asszisztens(ek) fizetése?

Stb stb.


Úgy adod elő, mintha az a 15e nettó annyi lenne...

2020. dec. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó: Te is tudod, hogy ez lényegtelen. A rendelőjét 1x rendezte be, egyszer fizetett érte, a helyiséget talán bérli, talán nem, nem egy nagy összeg, mi is ugyanakkora helyiséget bérlünk. Jelen esetben a sima rákszűrésről -beszéltem, ebbe még nincs benne a konzultáció, szülés stb stb, ami speciel sokkal többs ami bőven fedezi minden egyéb kiadást, hogy a nettó 15ezer vígan a zsebébe landoljon. Mellesleg tapasztalatból beszélek :)
2020. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
#13 nekem nincsenek fix koltsegeim sem pedig draga eszközök, de a 15k/óra az alapdíj egy tapasztalt szakértőnél. Kulfoldre meg tobbet is szamlazok.
2020. dec. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%

Egy kisállat állatorvosi rendelőben a felszerelés éves díja átlagosan 15 millió forint. Ultrahang, ekg, endoszkóp, sebészeti eszközök, fertőtlenítés, fogyó anyag, stb. Egy nőgyógyászati magánrendelő, ahol varratot is lehet szedni, kb. hasonló eszközökkel dolgozik, nem hiszem, hogy sokkal olcsóbban kijönnek. És ebben csak eszköz van, rezsi, asszisztens és hasonlók nincsenek.


Nyilván nem halnak éhen, de egy konzultációs díjat egy az egyben profinak könyvelni kissé demagóg.

2020. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Magyarul az éves díj az egy heti bevétel. aha, persze, demagóg. Ne nevettesd már ki magad
2020. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%

Látom nem csak fogalmad sincs arról, amit írsz, de még az elemi matek sem megy. Ha az egy hetes bevétel 15 millió lenne, akkor minden egyes nap reggeltől estig 10 percenként kellene egy 15.000 forintos konzultációt végezni.

Így az éves bevétel 0,78 milliárd forintra jön ki. Ez majdnem harmada a Duna Medical éves bevételének, ami Magyarország legnagyobb magánkórháza.


Több Google, kevesebb képzelgés kellene...

2020. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kérdező tudod hogy mennyit keres egy fogorvos ha vallalkozasban csinalja? Havi 3-4 milliot biztosan ha jol dolgozik es befut. A kérdésedben az egyéni vállalkozáson van a hangsúly és bármilyen diplomás munkával is amivel lehet vállalkozni egyéni vállalkozásban jól lehet keresni hogy ha valaki jól dolgozik és befut és reklámozza magát. Akár az IT területen akár a marketing akár a könyvelő szakterületeken is lehet vállalkozni. Például én tudok olyat aki könyvelőként vállalkozásban havi 1 milliót is negkeres. Tehát független attól hogy diploma vagy szakma aki vállalkozik és jól csinálja az többet fog keresni mint egy alkalmazott.
2020. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
14: ezek szerint adócsaló vagy...????
2020. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!