Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha régen érettségiztem,...

Ha régen érettségiztem, közepes eredménnyel, akkor melyik főiskolat érdemes megpróbalnom, ha mindenáron diplomát szeretnék?

Figyelt kérdés

Nem lényeg, hogy milyen diploma, mert olyan helyen dolgozom ahol ez nem fontos, csak magasabb bér - sávba kerülnék, ezért szeretnék elvegezni egy főiskolát.


Viszont gond, hogy nincs 280 pontom, ez biztos. Ilyenkor mi van, tudja valaki? Köszönöm előre is.


2020. dec. 22. 20:34
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tanácsokat is. Erről a munkahelyrol szeretnék nyugdíjba menni (még odébb van), viszont ehhez a munkához a kellő szaktudasom megvan.


Tényleg "csak" azért kell a diploma, hogy ha már úgyis itt akarok maradni és ezt akarom csinálni, akkor legalább kapjak erte később felsőfokú bért.


Két kolléganőm van, ugyanazt csináljuk, az egyiknek van diplomája, kettőnknek nincs, és elég nagy a bér-különbség köztünk.


Félreértés ne essék, nem irigylem tőle, megdolgozott érte, megérdemli. És én is ezt szeretném elerni, amit ő.

2020. dec. 22. 23:06
 22/27 anonim ***** válasza:
27%
Fura egy hely lehet.
2020. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Önkormányzat. Nem fura.
2020. dec. 22. 23:30
 24/27 anonim ***** válasza:
79%

Mennyi az annyi, ha nem indiszkrét?


Amúgy pont az ilyen nem örök állás. Simán kipenderíthet a következő garnitúra. Nem bántásból, csak sajnos ilyen tré hely ez az ország.

2020. dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Több mint bruttó 150 ezer forint a különbseg. Én alacsony szinten vagyok, középvezetok változnak néha garnitúra valtaskor. Kisváros. Mindenki más ezer éve itt van.
2020. dec. 22. 23:36
 26/27 anonim ***** válasza:
67%
Én a helyedben keresnél valami kamuszakot a dunaújvárosi főiskolán és azt elvégezném. Tudtommal az az egyik legkamubb itthoni főiskola. Gyorsan újraérettségizel két tárgyból és ennyi.
2020. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 😊
2020. dec. 23. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!