Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az ilyen állásajánlatok...

Az ilyen állásajánlatok mennyire valósak?

Figyelt kérdés

Már a sokadik ilyen biztosítós álláshirdetéssel találkozom, ahol vezetőt keresnek, viszont az elvárás nem túl magas (kb semmi általában), a munkaköri leírás viszont tényleg vezetői. Van már vezetői tapasztalatom, a leírás alapján érdekelne is a munka, viszont nem akarok feleslegesen futni köröket, mert a hirdetés alapján az elvárások nincsenek összhangban a munkaköri leírással.


Itt egy példa hirdetés, amit találtam, de ahogy mondtam, már több cégnél láttam hasonlót:


[link]



2021. jan. 7. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
10 perc alatt összedobsz egy önéletrajzot. Annyit rászánhatsz szerintem.
2021. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kb egy MLMes “vezetői” hirdetés. Ha megnézed a teendőket, mind piramisépítés virágnyelven.
2021. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Komoly cégnek saját email címe van.

Ez az ajánlat egy fejvadász gmailes címet adott meg kapcsolatnak.

Ne foglalkozz az efféle hirdetésekkel.

2021. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
190 év alatt nem tudtak saját domaint regisztrálni? először azt hittem valami generalis munka, de basszus gmailes emailcím??
2021. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, az email címből én is arra gondoltam, hogy ez valami nagyon alja munka lehet. Viszont rákerestem milyen hirdetések vannak még ilyen elérhetőséggel és találtam egy régebbit. Itt már írják, hogy Union biztosító, ami azért nem éppen egy kis cég, így még meglepőbb, hogy egy random gmailes email címmel hirdetnek. Belinkelem ezt is, ennél a régi hirdetésnél még több tapasztalatot kértek: [link]
2021. jan. 7. 23:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd,...

akármerről forgatod,ezek biztosítási ügynök,üzletkötő állások.

Az "ösztönző" jutalékrendszer kifejezés, mindig csengessen meg egy vészcsengőt benned! :)

2021. jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Két év tapasztalattal vezető? Ez viccnek is rossz.
2021. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem is eléggé kamunak tűnt, csak annyi ilyen hirdetéssel találkoztam az utóbbi napokban, gondoltam azért rákérdezek, hátha volt valakinek ilyennel tapasztalata.


Köszönöm a válaszokat!

2021. jan. 7. 23:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztos, hogy ez valami kamu.


A gugli a keresésre a mailcím mellé egy olyan nevet dob ki, ami sehol máshol nincs, csak ebben a hirdetésben.


Azt tudom elképzelni, hogy adnak a dolgozóknak pénzt a toborzásért, és az illető így oldja meg, hogy anonim legyen.

2021. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A végén az sül ki, hogy legyél katás vállalkozóként ügynök. Amúgy ha annyira büszkék a 190 éves nemzetközi múltra, akkor a cég nevét is kiírhatnák. A foglalkoztatási formáról 0 infó van.
2021. jan. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!