Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért ilyen rosszak a fizetések?

Miért ilyen rosszak a fizetések?

Figyelt kérdés
Rengetek helyre beadtam az önéletrajzomat meg voltam állásinterjúkon és azt tapasztalom hogy a jobb fizetésű munkákra ami pl. nettó 400 ezertől kezdődik sose veszik fel úgymond az utcáról jött embereket hanem azokat inkább hátszelesek kapják meg. Na most az átlag meg elégedjeb meg mert én is annyit kapok nettó 250 ezer körüli fizetéssel és ha nem tetszik akkor mehetek mivel van sok jelentkező pláne a mostani helyzetben. A problémám az hogy ennyiből se autót se házat soha a büd@s életbe nem fogok tudni venni és még hitelt sem nagyon adnak. Lassan közeledek a 30 felé és a szüleim és mióta megszülettem nem gazdagok és sosem támogattak tehát mindent a 0-ról épitettem fel de hiába gyujtok vagy rakok felre már 5 éve akkor is mire elérek egy jelentős szinten bőven átlépem a 40 éves kort is akár vagy felettit.
2021. jan. 13. 22:27
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
74%
@28 Nekem meg csomó magas beosztású, házas vagy hosszú kapcsolatban élő, szociálisan aktív IT-s haverom van, az anekdotikus bizonyítékok kábé ennyit érnek.
2021. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!