Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy tanító...

Mennyit keres egy tanító 2020/21??

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel az ELTE-N a tanító szak. Most vagyok végzős, de a barátom szerint majd 150 ezret fogok keresni nettó. Budapest vagy bárhol az országban mennyit kap kézhez egy általános iskolás tanító az első 5 évében?? Ha valaki tanító szakon van írjon privátba, lenne par kérdésem.

2021. jan. 30. 22:44
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
52%

Látom nem sikerült megérteni amit írtam. A fő ok az volt, hogy napi szinten ingerült volt, mindig kis apróságért feszülten válaszolt.

Erre még rájött az, hogy 2 naponta panaszkodott, hogy keres 140-et amiből 80 ezer az albérlet de még pluszban napi 1200-at elkávézott ami havi szinten kb 20-22 ezer Ft volt. Plusz havi 10 doboz cigi. Ezek után ki akarna ilyen nővel tervezni aki változtatni nem akar csak állandóan panaszkodott?

2021. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
83%
11: fogalmam sincs, mert semmi olyat nem mondtál, ami a párválasztási szempontjaim között lenne. Ha a páromnak ilyen gondjai lennének (munkahelyi stressz, karrier válság), akkor én inkább segíteni próbálnék.
2021. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
48%

«8: Fél évet jártam egy fiatal ovónővel. Egyrészt napi szinten hazahozta az ideget pluszban még folyamatosan ment a rinya is,»


Nem mindegy hogy egy XII. kerületi oviba dolgozik ahol az elit gyerekei járnak vagy a VIII/ X. kerületben vagy Borsodban ahol a szülőkkel képtelenség együttműködni, a gyerekek neveletlenek. Nem könnyű gyerekekkel dolgozni, főleg olyanokkal akik a társadalmi periférián vannak.


“ hogy 140 ezerből albérletben nem tud megélni. Amit alá is írok, hogy így van de ezeket figyelembe véve úgy döntöttem, hogy nincs erre szükségem.”


Jobb helyeken ennyi egy télikabát vagy csizma. Ez nevetséges bér és szégyelljék magukat hogy ennyit keres egy tanult ember a közszféraban. Szlovéniába (ami nem egy Luxemburg) 700€ a minimálbér és nem egy egyetemi diplomás bére.



“Nem is egészséges dolog, hogy én keresek 300-at, ő meg 140-et. Így nem lehet jövőt tervezni. Pluszban erre még a spóroláshoz is buta volt. Például napi szinten járt kávéházba kávézni a szomszéd utcába plusz cigi.

Mostani párom nyugis irodában dolgozik nettó 220-ért. Ha hazajön akkor sincs semmi idegesség, vita stb. Abból már tudunk közös jövőt is tervezni.”


Szerencsétlenek egy ilyen kávé a napi öröme ha ez is luxus Európában akkor menjenek húzzák magukat le miközben mások több tízmilliós autókkal járnak. Azért a 900€ fizudra ne légy annyira büszke ennyit Bécsbe a parfümériai eladó is hazavisz.

Azért hogy elcserélted egy olyan nőre aki plusz 80-az keres többet és talán csak egy deichman cipőt vesz magának évente nem lehetsz olyan jó parti mint férfi és életminőséget tekintve


30/N.

2021. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
33%
13-as: még sosem mondták, hogy nem vagyok jó parti pedig 10-nél több barátnőm volt már. Nem egyszer volt, hogy több nő közül is válogathattam. Vidékén nettó 300-ból kényelmesen meg lehet élni akár egyedül is. Ketten 520-ból meg pláne. Hétvégéim meg szabadok. Az meg egyértelmű, hogy külföldön többet lehet keresni de ez nem hiszem, hogy releváns lenne a kérdező szempontjából.
2021. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
27%

Ha vidéken 300.000 elég ehhez hogy válogass a nők között fantasztikus neked.

Te mit dolgozol ? Azt nem árultad el.


Nem revaláns, de akinek nem tetszik összeszedheti a cuccait és mehet külföldre. Nevetségesek a bérek és vannak akik még ezt ki is használják tarsakeresés tekintetben.

Az se mindegy hogy hol élsz a keleti országrészben vagy a nyugatiban.

2021. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
21%

A kényelmesen meg lehet élni relatív a minőséget figyelembe véve. H BMW X1 szeretnél újonnan, márkás ruhát, normális lakást, fodrászhoz járni, kozmetikumot használni havi 300.000 nem elég.

Budapesten is van kenyér 750 forintért meg 1300 forintért (ha kell adok címet) és csak fél kilós kapaszkodj meg és van 300 forintért egy kilós félbarna.

2021. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
32%
Raktárvezető helyettes vagyok egy kisebb cégnél. Irodai munka. Később továbblépni is lehet.
2021. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, hogy a 300 nettó mióta elég arra, hogy egy pasi így verje a nyálát. Nőként keresek duplaennyit, Magyarországon. És szabadok az én hétvégéim is.


Az végképp nem erény, hogy gyakrabban váltod a nőidet, mint más a zokniját. Ráadásul azért, mert a másik többet keres. Hánynom kell.

2021. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
51%

Hányszor kell még leírnom, hogy nem azért váltottam le mert többet keres a másik? Ilyenkor abszolút csalódok a női nemben, hogy mennyire nem tudnak mondatot értelmezni.

Napi szintén csak a panaszkodás ment, egyszer se kérdezte meg velem mi van, állandóan az óvodát szidta, a gyerekeket szidta, a pénz miatt siránkozott, hogy nagyon kevés de semmiből nem akart lentebb adni, nem akart semmi plusz munkát vállalni stb. Még az apja is azt mondta nekem, hogy állandóan elüldözi maga mellől a pasikat. És tényleg így is lett. És bocs de nem normális 10-12 doboz cigit elszívni/hónap hogyha tudom azt, hogy kevés a pénzem.

Mivel kort nem írtam így érdekes a feltételezés, hogy gyakrabban váltom a nőimet. 26 évesen sok a 10 nő? Nem hinném.

Attól, hogy veled kevés pasi akart eddig szóba állni, nem engem kell betámadni.

2021. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
66%

Raktárvezető nem egy húha munkakör ide egy éretségi és logisztikai ismeretek elegendőek én meg azt hittem Oh bután hogy biokémikus vagy.....


Kisebb cég, továbblépés, húha .. ha csődbe megy a cég hova lépsz tovább?

2021. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!