Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy tanító...

Mennyit keres egy tanító 2020/21??

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel az ELTE-N a tanító szak. Most vagyok végzős, de a barátom szerint majd 150 ezret fogok keresni nettó. Budapest vagy bárhol az országban mennyit kap kézhez egy általános iskolás tanító az első 5 évében?? Ha valaki tanító szakon van írjon privátba, lenne par kérdésem.

2021. jan. 30. 22:44
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
44%

Az a kevés pasi között volt villamosmérnök - építészmérnök két diplomás, élelmiszervegyész aki egy nagy multinak volt a kereskedelmi igazgatója.

Én is szoktam kinn kávét venni de ez nem volt egyiknél se gond.

2021. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
27%
Hova lépek tovább ha csődbe megy? Szerencsére olyan városban lakok ahol konkrétan 5 gyár is van, volt ahova áthívtak volna már csak összegben minimálisan lett volna több, azért meg nem ugrálok. Hidd el nincs tele a piac tapasztalt raktárvezetőkkel. Minimális szinten se érintette a közeli gyárakat a koronavírus. Élelmiszeripar virágzik.
2021. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
51%

Azért raktárvezető nem szakma, nem diploma. Egy betanított munka - mini management.

Gondolom nem vagy diplomás.

2021. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
61%
Komolyabb cégeknél a nagyobb karrierhez kell a diploma nem elég egy raktárvezetői tapasztalat.
2021. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
52%

Raktárvezetői karrier, röhög a vakbelem.


És igen, 26 évesen 10 nő az sok.

2021. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
51%
"raktárvezető helyettes" és veri a nyálát a 300 ra meg a 10+ nőjére, hát iksz meg a dé.
2021. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
56%
Látom jól elmentetek a témától. Viszont a bértábla az nyilvános.
2021. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi információkat!

Kedves 8-as, neked is köszönöm, hogy pontosan megmondtad mennyit keres egy óvónő/tanító (ami a kérdésem is volt), és köszönöm, hogy leirtad az élettapasztalatodat. Szerintem nincs ezzel semmi baj, hogy sok volt a problémája a barátnődnek a magánéletében, amihez a munkája is hozzájárult és ezt ti nem tudtátok kezelni együtt. Reméljük jól van Ő is.

Tudom néztem a bértáblát, csak hús-vér emberektől akartam megtudni a valós számokat, (hát ez elkeserítő).

Elárulod nekem a mostani barátnőd milyen végzettséggel dolgozik irodában? Én is irodai munkát tudok elképzelni magamnak, de nem tudom milyen irányba menjek tovább. Szerintetek elég, ha elvégzek egy 2 éves felsőoktatási szakképzést az egyetemen kereskedelem és marketing vagy pénzügy és számvitel szakon?

2021. febr. 1. 00:36
 29/53 anonim ***** válasza:
35%

Most nem leszek népszerű, de megvédeném a #8-ast. Habár én nem vagyok ennyire anyagias, mint ő, de azért sok mindenben igaza van.


Egyrészt, mindenkinek joga van eldönteni, hogy kivel akar jövőt tervezni, és azért őt minősítgetni övön aluli, hogy az óvónő párja nem felelt meg az elképzeléseinek. Szíve joga így látni. Én sem jönnék össze semmi pénzért óvónővel vagy tanárral, már ne is haragudjatok. Anyagi értelemben ugyanis engem is zavar, hogy a tanároknak semmilyen anyagi előrelépési lehetősége nincs, másrészt olvasom itt a hozzászólások között, hogy a tanári pálya azoknak a nőknek jó, akik el tudják a férfival tartatni magukat. Na, kössz. Azt a hozzászólást pl. miért nem kezditek el szapulni? Én ugyanis semmilyen nőt nem fogok eltartani, anyagi értelemben kettőn áll a vásár, nekem olyan pár kell, aki ugyanúgy belead a közösbe, és nem eltartatja velem magát.


A másik, amiben a #8-nak igaza volt, hogy a tanárok többsége tényleg rinyagép, állandóan feszültek, idegesek, és semmi mást nem tudnak, csak panaszkodni. Ezt első kézből tudom, annak idején ugyanis a kolléganőim voltak...

2021. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
50%

Az a társadalmi és matematikai realitás, hogy luxus manapság pedagógusnak lenni. És ezt a luxust akkor engedheti meg magának az ember, ha van egy párja, aki normális fizetést kap. Ezen pehet mit szépítgetni meg leönteni cukormázzal, de a 140 nettós tanári fizetés az csak egy nagybevásárlásnyival több a minimálbérnél.


Ettől függetlenül prosztó dolog fizetés alapján párt választani. Nyilván aki tanár, az sem úgy indul neki, hogy gazdag pasit keres maga mellé. Ha mégis, akkor meg a férfiak vannak a legjobban felháborodva. Csak van egy nagy különbség a két anyagi jellegű párválasztás között: a tanárnak fel kell adnia a szakmáját, ha nincs, aki eltartsa, raktárvezetőhelyettesurat viszont semmi hátrány nem éri azzal, hogy a barátnője ennyi vagy annyit keres.

2021. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!