Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért tekint a mai ötvenes...

Miért tekint a mai ötvenes vagy idősebb generáció megbecsüléssel a tanári szakmára?

Figyelt kérdés
Érdekes, hogy a szüleim (55 évesek) teljesen máshogy viszonyulnak hozzá, egy multinál dolgozok, szerintük ez nem igazi munka, szomorúak hogy nem érdekel a tanítás. Egyikük sem tanár, úgyhogy vagy azok akartak lenni, vagy azt akarták hogy hencegjenek velem azonos korú ismerősöknek akik szintén megbecsüléssel tekintenek erre a szakmára.

2021. febr. 21. 14:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy én is 40 éves múltam...
2021. febr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 A kérdező kommentje:
én 28 éves vagyok, egy amerikai multi cégnél egy kezdő tanár többszörösét keresem, és nem kell 30 gonosz gyerekkel ordítanom :)
2021. febr. 21. 15:08
 13/70 anonim ***** válasza:
58%
Oké, de ennek mi köze a témához?
2021. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
54%
Nem csak a kereset miatt nincsenek tanárok
2021. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 A kérdező kommentje:
Csak az a fura hogy az ötvenesek nem mamutok, simán felfoghatnák a szüleim vagy a barátaik, hogy 30 év alatt megváltozott a világ.
2021. febr. 21. 15:16
 16/70 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdést nem lenézésnek írtam...
2021. febr. 21. 15:18
 17/70 anonim ***** válasza:
52%
Hát és én nem erről írtam? Melyik gya.gyás pontoz le? Gondolom valami 10 éves. Ez a gyk is kb. a gyerekek játszótere amúgy!
2021. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
54%
Komolyan mondom megérdemelné azon réteg akik ennyire pedagógus ellenesek, hogy ne legyen aki oktassa őket, majd a gyerekeiket és ekkor megnézném hogy ki tanítaná a saját gyerekét, amikor nincs rá pénze hogy külön tanárt fogadjon. Mert most a vírus ideje alatt is mekkora hisztéria ment a szülők részéről, hogy otthon van a gyerek vagy gyerekek és nekik kell tanulniuk velük, borzalmas, de bemagyarázni, okoskodni mindenki tud az oktatással meg a minőséggel kapcsolatban, de fogalmuk nincs az egészről, amikor még a saját gyerekének nem tud egy egyszerű felatatot elmagyarázni, vagy valamit megtanítani neki. Mi volna ha nem volnának tanárok, ki tanítaná meg a kölykeiket olvasni, írni? Csak kérdezem. Ha te 28 éves koroddal le pontozol elég szegényes lelki világod lehet, vagy kamuzol, mert nem érted amiről írok, de nincs kedvem tovább magyarázni, mert látom így is csak arról szól az egész, hogy te sokkal jobb vagy a másiknál és milyen idi.óták az idősebbek, mert ők másképp gondolkoznak mint a jelenlegi nagyszerű, felvilágosult, korszerű fiatalok, akik mindnet jobban tunak és mekkora mar.ha aki esetleg konzervatív és a régi dolgokat vissza sírja. te nem éltél akkor, nincs viszonyítási alapod, ha tudnád milyen volt akkor és mi van most te sem tudnád ezt elfogadni, de nem fogod megérteni, csak ha te is leszel idősebb és addigra újabb dolgok jönnek, amik majd rontanak a helyzeten, akkor lesz viszonyítási alapod és az akkori új generáció fog rád köpködni, ilyen hü.lye vagy hogy nem haladsz a korral, pedig teljesen korrekt dolog, hogy egy 10 éves belerúg az 50 éves tanárába. Jah :) Én kérek elnézést! Szerintem zárjuk le ezt a témát, úgyis te jobban tudod és többet keresel mint egy tróger tanár és te okosabb vagy amúgy is náluk.
2021. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 A kérdező kommentje:
#18, nem én pontoztalak le, így ez a hangnem sértő! Mint írtam nem lenézem a tanárokat. Azokat igen, akik jobb híján a pályán ragadtak és gyermekgyűlölők, viszont igen, sajnos van belőlük egy-kettő
2021. febr. 21. 16:01
 20/70 anonim ***** válasza:
53%
Akkor bocs! Valami 10 éves lehet, aki valószínű nagypof.ájú a tanáraival szemben... Amúgy meg minden szakmában vannak fekete bárányok, a pedagógusok között is a pedofiltól az alkoholistáig minden van, sajnos, de ilyen fizetések, megbecsülés mellett nem fognak szűrni, mert örülnek ha be vannak töltve az állások és megvannak a szaktanárok, sok iskolában már a pedagógiai aszisztens ad le órát, ami aztán elég szánalmas, mert nincs hozzá végzettsége, tehát nem taníthat, de nincs aki leadja az órát, gondolhatod azok a diákok mekkora tudással fognak kijönni az iskola padból!
2021. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!