Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit fogok keresni diploma...

Mennyit fogok keresni diploma után?

Figyelt kérdés

Utsó éves vagyok egytemen,első év vége óta dolgozom,1,5 éb tapasztalatom van,igaz csak gyakornokként.

Most 80e nettót leresek heti 20 órában egy multinál.

Tudom,hogy nagyon kevés,de tapasztalatot ad és szakmai gyakotnleigazol+szakdogában is segítenek.

Nemzetközi gazdálkodás szakos vagyok.

Itt a diploma után br 180at ajánlottak. Nem szeretnék itt maradni,mert szerintem ez nagyon kevés. Szeretnék egy big 4hoz bekerülni diploma után.

Mennyi szerintetek a reális fizetés így diploma után? Soha nem tudom megállapítani.



2021. márc. 1. 21:19
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Igen,budapesti vagyok,itt járok egyetemre is.
2021. márc. 1. 22:15
 12/30 anonim ***** válasza:
88%

Nézz körül a piacon, járj el interjúkra. Mivel az első poziciodrol van szó, hogy ha ebben a pozícióban releváns tapasztalatot tudsz szerezni és esetlegesen máshol nem kapnál több bért (amit erősen kétlek) akkor nem feltétlenül lenne muszáj valtanod, de jelenleg az legyen az első hogy mennyit tudsz tanulni.

Sokan követik el azt a hibát pályakezdőként hogy pár tízezerrel többért olyan munkát választanak amivel hosszútávon semmit nem tudnak fejlődni. 1-2 év után fordulna ez.

Szóval mérd fel a lehetőségeid és hogy szakmailag ez az állás hol helyezkedik el számodra.

2021. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
79%

180 bruttó? DDXDXDDXDXDXDDX elmennek a büdös anyjukba, azonnal mondj föl .


1.5 gyakornokoskodás nagyon jó, az audit is király, én 450-500 bruttó alatt nem írnék alá sehol.


Melyik egyetem amúgy?

2021. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
79%
Vagy félrehallottál valamit, vagy nagyon nem akarják hogy ott maradj főállásban, mert a gyakornoki fizetésed jobb, mint amit ajánlanak.
2021. márc. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
69%

Nem is adhatnak annyit, mivel a szakképzettséget igénylő munkakörökben a garantált bérminimum összege 219 ezer.

Szerintem valami rosszul hallottál.

2021. márc. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
61%
Használd ki, hogy minél több gyakorlatot szerezz, valamint minél több gyakorlati időt tudj beírni az őneletrajzodba. Aztán a diploma után szépen köszönd meg és hagyd ott őket. Ennyi.
2021. márc. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
61%
Big4-nál 300-400br körül volt egy junior pozi pár éve, de szerintem oda inkább a pénzügy-számviteleseket vadásszák. Vagy most ilyen területen gyakornokoskodsz? Ha igen, ez felülírhatja, hogy a diplomádnak nem sok köze van a szakmához.
2021. márc. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Már mielőtt felvettek gyakornoknak mondták,hogy diploma után ha maradok,ők ennyit adnak a pályakezdőknek.

Lehet,hogy nem bruttót mondott,hanem nettót,most elbizonytalanodtam.

De 180 nettó is kevés szerintem...nem egy nagyon nagy bevételű cég,úgyhogy releváns is sajno..

Egyébként elég sokat tanulok gyakornokoskodásom alatt,konkrétan a 0ról megtanították a könyvelést,könyvvizsgálást is.

De a gyakornoki fizetésem is kicsi (80e nettó) a barátaimhoz képest akik máshol dolgoznak...

2021. márc. 2. 08:05
 19/30 A kérdező kommentje:
Számvitel és könyvvizsgálaton vagyok gyakornok.
2021. márc. 2. 08:06
 20/30 anonim ***** válasza:
42%

Elképzelésem sincs miért lettem lepontozva, [link]


Kérdező, 450 alatt ne fogadj el semmit.

2021. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!