Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire lehet bírni a havi...

Mennyire lehet bírni a havi 210-220 órás nagy koncentrációt igénylő munkát?

Figyelt kérdés

Nem elsősorban fizikai, de bőven vannak fizikai elemei is...

Egy szakmunka.


Szerintetek hosszútávon mennyire lehet bírni?


22 éves férfi vagyok és teljesen kezdőként nettó 315 ezret kapnék.

Ami ugye 1500 forint körüli nettó bér / óra.


Szerintetek ez mennyire számít jónak?



2021. márc. 4. 17:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hogy ha emellett meg valamit tanulnal is akkor egyértelműen nem neked való jelenleg ez az állás.

Döntsd el hogy ebben a szakmában akarsz-e elhelyezkedni, ha igen és ez a munkahely kiváló tapasztalatot adna akkor talán középtávon megérné.

De ha egyáltalán nem ebben látod a jövőd akkor feleslegesen hajtod majd magad ha mint már mondtad, más napi 8 órás munkákkal is megkaphatsz ennyit.

2021. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

“ De hallgatóként dolgozhat hétvégéken is (semmi nem tiltja)”


Nem tudok nappalin egyetemre menni, mert diákmunkából nem tudom eltartani magam sajnos, meg most a diákmunkák nagyon kiszámíthatatlanok a pandémia miatt...


A levelező meg azon az egyetemen amit kinéztem, pénteken és szombaton van... Igazából ezt sem tudom, hogy hogyan tudnám megoldani, hogy szabad legyek pénteken azokban az órákban, de elvileg erre lehet kérni valami papírt és ha túl vagyok a próbaidőn, mire jelentkezek az egyetemre, akkor elvileg kötelesek elengedni és nem rúghatnak ki emiatt...

2021. márc. 4. 18:44
 13/17 anonim ***** válasza:

Mármint hogy kötelessége lenne a cégnek téged elengedni minden héten oktatásra? Ilyen sajnos nem létezik.

Vagy ha fordítva gondoltad, kérhetsz egyetemen egyéni tanrendet, de kérdés az hogy mennyire érné meg az alapvetően is tömörített oktatásnak a felet ellogni.

2021. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

“Mármint hogy kötelessége lenne a cégnek téged elengedni minden héten oktatásra? Ilyen sajnos nem létezik.“


Pedig erre gondoltam.

Hát részletesen mondjuk nem néztem utána és felületesen sem idén vagy tavaly...

De még előtte itt valaki belinkelt nekem valami ilyet, egy másik kérdésemnél.


De akkor majd jobban utána nézek...


Mindenesetre, akkor köszi az infót!

2021. márc. 4. 18:59
 15/17 anonim ***** válasza:
53%
Az öreganyám térde kalácsa dolgozna havi 210-220 órákat. Maximum átmenetileg, de hosszú távon szerintem nagyon nem egészséges.
2021. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

En mikor elkezdtem a villamosmernokit, 160 netto kerestem mint alap ber. Minding olyan munkam volt, hogy havi 190-220 orat dolgoztam. A fizum a szakmai ismereteimmel aranyosan nott, igaz hogy 7 helyett osszesen 10 felev lett mire vegeztem, de januarban allamvizsgaztam, februarban valtottam munkahelyet, most napi 7 ora munkaban toltott idovel keresek 500 nettot a szakman belul egy szamomra uj szakiranyon mondhatni kezdokent. Nem tulorazom.

Visszagondolva az elmult 5 ev nem volt setagalopp de megerte. Neha nem baj ha kilepsz a komfort zonabol, valamikor az visz elore.

Csak azert irtam le, hogy a munkaora 20-as eveid elejen ne legyen elsodleges, az meg nem az a kor mikor a heti 40 orahoz kell ragaszkodni, foleg nem szakmunka eseten. Ha az emlitett munkahely 1 ev alatt ad olyan szaktudast, hogy a kovetkezo helyen ugyan ezt heti 40 oraval megkapod, mar megerte. Persze neked kell tudni hogy mik a lehetosegeid, ha van esely ra hogy normal munkaido keretben megkeresd ugyan ezt, akkor oda kell menni. Bar a szakmai tapasztalat lehetoseget meg igy is nyitott pont.

2021. márc. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Milyen hegesztői végzettséged van? Melyik TÜV vizsgákkal rendelkezel?
2021. márc. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!