Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi annak a tesznek a neve,...

Mi annak a tesznek a neve, amit 2007-ben töltöttem, és hol lehetne most újra, online kitölteni?

Figyelt kérdés

2006-2007-ben részt vettem egy önkéntes munkatapasztalat-szerző programban. A program végén (2007. februárban vagy márciusban) elmentünk a munkaügyi központba, ahol kitöltöttünk egy tesztet, hogy ki milyen foglalkozásra alkalmas. A tesztet a munkaügyi központ számítógépein töltöttük, és a számítógép ki is értékelte. (Ebből gondolom, hogy online is meglehet valahol.)


A teszt elég hosszú, kb. 100-200 állításról kell eldönteni egy 7 fokú skálán, hogy mennyire értek egyet. 1: egyáltalán nem értek egyet, 7: teljes mértékben egyetértek. 5 szempont szerint értékel a teszt, és amelyik 2 szempontra a legmagasabb pontszámot kaptam, aszerint ajánl különböző foglalkozásokat. Az első állításra is emlékszem: "Szívesebben tanítanék technikát, mint nyelvtant."


Most van munkahelyem, de nem a végzettségem szerinti munkakörben, és amúgy is váltáson gondolkozom, ezért megint kitölteném, de nem úgy, mint annak idején, szubjektíven, ahogy kérték (úgy nem jött ki értékelhető eredmény), hanem objektíven, a képességeim alapján. Kíváncsi vagyok, mit ad ki.


A munkaügyi központ oldalán néztem már a teszteket, de ott már nincs meg ez a teszt. Meg is kérdeztem őket, de arra hivatkozva nem árulták el a teszt nevét (és online elérhetőségét), hogy már más módszereket használnak.


Mi ennek a tesztnek a neve, és hol tudnám online kitölteni?



2021. márc. 4. 20:22
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Azért kiemelt, mert attól még, hogy a munkaügyi központnak lejárt a licence, másnak még meglehet a teszt, más még használhatja, és szeretném megtalálni.
2021. dec. 12. 09:38
 12/44 anonim válasza:
97%

Ez a teszt hasonlít az általad elmondottakhoz.

[link]

(Tudom, hogy középiskolásoknak szól, de attól még bárki kitöltheti)

2021. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Regisztráltam, majd kitöltöm a jövő héten, ha több türelmem lesz hozzá. Ez nem egészen az, de az első elég hasonló, csak kicsit kevesebb kérdéssel.
2022. jan. 16. 21:46
 14/44 anonim ***** válasza:
86%
Meglett a teszt?
2022. ápr. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Még nem. Már a munkaügyi központ sem emlékszik rá. Google keresőben sem találtam.
2022. ápr. 25. 06:34
 16/44 NTBS ***** válasza:
70%
Nem tudom sajnos.
2022. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Továbbra sem akarnak segíteni és utánanézni, pedig biztos lehetne. Mivé már használták ezt a tesztet, meg kell lennie valamilyen nyilvántartásban legalább a nevének, de továbbra is lusták utánanézni. Szerintük nem tudnak (valójában nem akarnak) segíteni. Lustaság és gerinctelenség! Jó lenne, ha legalább a teszt nevét megmondanák, az alapján már tovább tudnék lépni, biztosan megtalálnám. De sajnos éppen a nevét felejtettem el, ők még nem hajlandók elárulni...
2022. szept. 1. 06:20
 18/44 anonim ***** válasza:
82%
oké...
2022. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
55%
Te komolyan egy éve várod a sült galambot, hátha berepül a szádba?
2022. szept. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

Nem várok a sült galambra, kerestem a tesztet Google keresőben (beírtam kereső kifejezésnek azt az állítást, amire emlékszem belőle és itt is idéztem), néztem mindenféle álláskereső, munkaközvetítő és tesztkitöltő oldalon, többször kértem a munkaügyi központot is, hogy nézzenek utána a nyilvántartásban a teszt nevének és itt is gyakran kiemelem a kérdést.


De ha tudsz még más, hatékony módszert annak a tesztnek a megtalálására, akkor minden ötletet szívesen fogadok. A legjobb az lenne, ha a leírásom alapján felismernéd a tesztet és leírnád ide a nevét, de ez a többi válaszolónak is szól.


Aki tudja a teszt nevét, írja le ide!

2022. szept. 8. 18:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!