Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi annak a tesznek a neve,...

Mi annak a tesznek a neve, amit 2007-ben töltöttem, és hol lehetne most újra, online kitölteni?

Figyelt kérdés

2006-2007-ben részt vettem egy önkéntes munkatapasztalat-szerző programban. A program végén (2007. februárban vagy márciusban) elmentünk a munkaügyi központba, ahol kitöltöttünk egy tesztet, hogy ki milyen foglalkozásra alkalmas. A tesztet a munkaügyi központ számítógépein töltöttük, és a számítógép ki is értékelte. (Ebből gondolom, hogy online is meglehet valahol.)


A teszt elég hosszú, kb. 100-200 állításról kell eldönteni egy 7 fokú skálán, hogy mennyire értek egyet. 1: egyáltalán nem értek egyet, 7: teljes mértékben egyetértek. 5 szempont szerint értékel a teszt, és amelyik 2 szempontra a legmagasabb pontszámot kaptam, aszerint ajánl különböző foglalkozásokat. Az első állításra is emlékszem: "Szívesebben tanítanék technikát, mint nyelvtant."


Most van munkahelyem, de nem a végzettségem szerinti munkakörben, és amúgy is váltáson gondolkozom, ezért megint kitölteném, de nem úgy, mint annak idején, szubjektíven, ahogy kérték (úgy nem jött ki értékelhető eredmény), hanem objektíven, a képességeim alapján. Kíváncsi vagyok, mit ad ki.


A munkaügyi központ oldalán néztem már a teszteket, de ott már nincs meg ez a teszt. Meg is kérdeztem őket, de arra hivatkozva nem árulták el a teszt nevét (és online elérhetőségét), hogy már más módszereket használnak.


Mi ennek a tesztnek a neve, és hol tudnám online kitölteni?



2021. márc. 4. 20:22
1 2 3 4 5
 31/44 NTBS ***** válasza:
31%
Szerintem engedd el. Enélkül is találtál munkát.
2023. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
85%
megtaláltad? :D
2023. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Még nem. Tudsz segíteni?
2023. máj. 24. 18:31
 34/44 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg pszichológusok ismerhetik!
2023. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
82%
Vagy pályaválasztási tanácsadóban, nevelési tanácsadóban...?
2023. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
71%
2,5 év és nem adja fel…
2023. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
Pályaválasztási és nevelési tanácsadó nem tudja, kérdeztem őket. Még munkaközvetítő cégeket is, hátha ők is használják, de nem ismerik. Csak a munkaügyi központ ismeri, mert ők használták, de már ők sem használják, és azt hazudják, hogy nem tudják, milyen teszt volt. Van valakinek valamilyen tippje arra, hogyan lehet elérni, hogy ne hazudjanak, hanem nézzenek utána?
2023. júl. 17. 00:02
 38/44 anonim ***** válasza:
85%

Kérd meg, ajánljon valakit, aki már akkor is ott dolgozott, és akkor az illetőt kérd meg, legyen szíves, nézzen már utána, mert ez neked fontos!


De hát akkor még ott vannak a pszichológusok. Szervezetpszichológus, munkapszichológus, pályaorientációs pszichológus, stb.

Próbálj ilyet keresni... Bárhol, ahol érdeklődtél, ott kösd az ebet a karóhoz, hogy tud valakit, aki már akkor is... ? Stb.

2023. júl. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
15%
Megint kiemelte ez a világ ***!
2023. aug. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
13%
IQ? :D
2023. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!