Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi annak a tesznek a neve,...

Mi annak a tesznek a neve, amit 2007-ben töltöttem, és hol lehetne most újra, online kitölteni?

Figyelt kérdés

2006-2007-ben részt vettem egy önkéntes munkatapasztalat-szerző programban. A program végén (2007. februárban vagy márciusban) elmentünk a munkaügyi központba, ahol kitöltöttünk egy tesztet, hogy ki milyen foglalkozásra alkalmas. A tesztet a munkaügyi központ számítógépein töltöttük, és a számítógép ki is értékelte. (Ebből gondolom, hogy online is meglehet valahol.)


A teszt elég hosszú, kb. 100-200 állításról kell eldönteni egy 7 fokú skálán, hogy mennyire értek egyet. 1: egyáltalán nem értek egyet, 7: teljes mértékben egyetértek. 5 szempont szerint értékel a teszt, és amelyik 2 szempontra a legmagasabb pontszámot kaptam, aszerint ajánl különböző foglalkozásokat. Az első állításra is emlékszem: "Szívesebben tanítanék technikát, mint nyelvtant."


Most van munkahelyem, de nem a végzettségem szerinti munkakörben, és amúgy is váltáson gondolkozom, ezért megint kitölteném, de nem úgy, mint annak idején, szubjektíven, ahogy kérték (úgy nem jött ki értékelhető eredmény), hanem objektíven, a képességeim alapján. Kíváncsi vagyok, mit ad ki.


A munkaügyi központ oldalán néztem már a teszteket, de ott már nincs meg ez a teszt. Meg is kérdeztem őket, de arra hivatkozva nem árulták el a teszt nevét (és online elérhetőségét), hogy már más módszereket használnak.


Mi ennek a tesztnek a neve, és hol tudnám online kitölteni?



2021. márc. 4. 20:22
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
47%

Valószínűleg valami egyedileg létrehozott teszt. Ha már nincs fent akkor esélytelen, hogy megtalálod. De nehogy azt hidd, csak a munkaügyi központ tud ilyen tesztet létrehozni, van ezer a neten, külföldi is.


Ráadásul mi értelme egy 2007-es tesztet kitölteni? Azóta már változott a piac, vannak új szakmák is, meg vannak olyanok amik már elavultak.


Ha most kitöltenéd azt a tesztet akkor választ kapnál arra, hogy 2007-ben milyen munka illett volna hozzád. De most 2023 van ...

nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
70%
Legend says he's still looking for that test
dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

41. Az összes eddigi teszt közül, amit kitöltöttem, az volt a legjobb, legpontosabb, legrészletesebb. Ezért szeretném kitölteni. És azért reménykedem, hogy fent lehet esetleg interneten, mert azokat folyamatosan frissítik, beleteszik az új munkaköröket is. A kérdések valószínűleg nem változnak olyan gyakran, 16 éves kérdés még aktuális, csak az frissül, hogy egy bizonyos válasz milyen munkakörre tesz alkalmassá.


42. Addig keresem, amíg nem találom.

dec. 3. 19:39
 44/44 anonim ***** válasza:
61%
Hát esetleg még egyetemi szakokon kérdezgetni?
dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!