Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy érintette a munkátokat a...

Hogy érintette a munkátokat a covid?

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Homeoffice, év végén semmi fizetésemelés.
2021. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem volt évvégi jutalom, sem fizetésemelés. A munkám több, de legalább biztos a helyem.
2021. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
homeoffice
2021. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy, az autóalkatrész-business ugyanúgy pörög tovább.
2021. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Itthon dolgozom, gyerekekkel a nyakamban.
2021. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Aki nem fidesz közeli és nem multimillomos vállalkozó azokat szerintem szarul. Sajnos nincs fideszes kapcsolatom, így mikrovállalkozóként jelentős a visszaesés. De szerencsére járon szabira megy a vírus.
2021. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Home office-ban dolgozunk

A konferenciák online térbe költöztek

Mivel digitalizációval kapcsolatos a munkám, így értékesebbé vált és sokkal többet is kell melóznunk

A vírushelyzet árnyékában szó nélkül ki lettünk penderítve a közalkalmazotti státusból

2021. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon jól.

SaaP egyéni vállalkozó vagyok, online.

Előtte is jól ment, de így, hogy a vírushelyzetben rengeteg embert kirúgtak a világon mindenhol, a vállalatok pedig az elszámolható költségekre mennek rá nagyon, hogy csökkentsék az adókat/járulékokat, valami isteni.


A vállalkozás megalakulása óta, a most március a legeredményesebb hónap, úgy hogy még csak 22-e van.


Üdv,

egy VA

2021. márc. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Bezárt a bolt ahol dolgozom, és bizonytalan időre fizetés nélkül otthon vagyok amíg ki nem nyithatunk.
2021. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ketszer kaptam fizetesemelest, munka az folyamatosan van es kaptam cegesautot is. Nem a covid miatt de ez most tortent az elmult 2 even belul.
2021. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!