Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van melyik a nehezebb?

Figyelt kérdés

3/3 munkavégzés 3 nap éjaszaka 3 nap pihenés 3 nap nappali munkavégzés (12 óra) és ez ismétlödik


vagy 3 muszak 5*8 éjszaka aztán du aztán reggel és ez ismétlődik.


2021. márc. 25. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a 12 órát nehezebb kibírni, de ha nem ingázol sokat, és tudsz eleget aludni, akkor mindkettő egyformán jó vagy rossz.


Az 5*8 azért rossz, mert nincs szabad hétköznapod, nem tudsz ügyeket intézni, viszont szabad a hétvégéd.


A 3*12 esetén elmegy az egész napod a munkával, de cserébe egymás után van 3 szabad napod is, ami hétköznapra is esik.


Inkább az a kérdés, neked mi a fontosabb.

2021. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jártam már én mindenféle beosztásban, az 5*8-cal az volt a bajom, hogy rengeteg sok és hosszú 5 napot járni zsinórban, még akkor is, ha csak napi 8 óra meló van.

Illetve ugye ÖT nap MELÓ után van KETTŐ nap pihi.

Ettől legalábbis nekem sokkal jobban bejön a 3*12, ennél ugye HÁROM nap meló után van HÁROM nap pihi.

2021. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam mindkét felállásban, bár én mindig csak egy műszakban.

Személy szerint a 3/3-as felállás nekem sokkal jobban bejött, tapasztalataim szerint amikor már ott vagy és csinálod a munkát, akkor nem is nagyon érzed, hogy most az 8 vagy 12 óra.

Hajtós, de utána van időd bőven pihenni, plusz ha három napod van, akkor abból az egyik mindenképpen hétköznap, ami nagyon hasznos, mert lehet egy csomó mindent intézni, amihez ha minden hétköznap dolgozol szabit kellene kivenni.

Heti ötször menni az tényleg nagyon sok, pláne három műszakban, teljesen szétb@ssza a bioritmusod meg egy idő után minden mást is a szervezetedben.

2021. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!