Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra, hogy illik...

Állásinterjúra, hogy illik megjelenni és viselkedni?

Figyelt kérdés

Sokszor volt, hogy interjúra tipikus utcai szerelésben mentem mint farmer meg kapucnis kardigán és lehet ez is ok volt, hogy nem engem választottak, de máshol meg egyből felvettek ilyen öltözékes embert.

Most azért komolyabb vagyok mint annó és szeretnék egy komoly interjút adni ha kiválasztanak.

Önéletrajzom is igényes, összeszedett.

Átlagos alkatom van, vékonyabb igaz de átlagos.

Szemüveges vagyok, de ez sehol nem volt hátrány.

Nekem valamiért a természetes állás interjús öltözet a tipikus fehér ing és fekete vagy sötétebb nadrág meg elegánsabb cipő, néhány ékszer mint fülbevaló, szolidabb nyaklánc.

De lehet ezt iskolai alap öltözéknek tekinthetik?

Egyszer láttam egy 40-es nőt aki bohókás ruhában jelent meg, amin pompomok lógtak le és felirat is volt rajta...

Viszont most ugye már melegszik az idő, levehetjük a kabátokat, kardigánokat de mi van ha hideg idő lesz az interjú napjakor.

Akkor is lehet igényesen öltözi ha kabát van rajtad és alatt mi lenne csinos?

Amúgy nem komoly állásokra jelentkezek de szeretném az elvárt szintet adni ha állás interjúra mennék.

Ti hogy öltöztök állás interjúkra lányok?

Esetleg ehnyébb parfüm is lehet a szerelésbe?

Még nem hívtak de ha hívnak szeretnék felkészülten érkezni.

Meg a táska az elengedhetetlen tartozék, milyen táskában lennék elegáns?

Van egy kisebb fehér hátizsákom, vannak oldaltáskáim bár azokat utálom, de én hátizsákos vagyok az is elhet elegáns?

Miket érdemes vinni állásinterjúra az alap dolgoknál kívül?

Hogy kell viselkedni ott ha kicsit szorongó típus vagy?



2021. márc. 28. 19:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10.igazad van ez eszembe se jutott :D.

Nem fog oda szólni a kollégájának utána hogy hé te, nem fogod elhinni, ez a lány kabátban volt állásinterjún..max akkor ha nagyon uncsi az életük :Dbár én is kétlem

2021. márc. 28. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!