Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha most lenne lehetőséged,...

Ha most lenne lehetőséged, milyen szakma tanulásába kezdenél bele?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 19:22
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

15, én alkalmazott könyvelő voltam. Fél nyolcra becsattogtam, ötkor hazamentem. Nem ismerték a számom az ügyfelek, csak az irodáét.

Most vállalkozóként fél hétkor az irodában vagyok, sokszor hétvégén is. Tény, anyagilag jobb, de őszintén? Nem éri meg.

2021. ápr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 hájaaa ***** válasza:

Krízismenedzsment

Nagy kihívás, nem kicsi kapcsolatirendszer és persze jó érzés megmenteni valamit...persze kell hozzá gyomor is pl emberek elbocsájtásához

2021. ápr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
40%

:DDDDD Értelmes férfias munka... mi, a téglapakolás, vakolás, sörivás? :D


Százszor egy intelligens, képzett, jó egzisztenciájú programozó férfi, mint egy ilyen pocakos alfahím az állandó bzmegelésével :DDD

2021. ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

20,21: Te kevered a SIKERES vállalkozóval, ami a vállalkozók kb 1-5%-ka. A maradék 95% általában nagyjából ugyanannyit keres mint az alkalmazott és cserébe 2x annyit dolgozik, maga intézi az adóját, papírjait, még könyvelőt is fizethet, sőt még fizetett szabadsága sincs, és jó eséllyel pár éven belül csődbe megy - pláne most korona idején. Vállalkozóknak szinte semmi biztonsági hálójuk nincs.


Ha tényleg olyan szuper lenne mint gondolod, akkor mégis ki lenne az a hülye aki alkalmazott lenne?


Én voltam "jól menő" vállalkozó is és alkalmazott is. Nagyon jól kerestem vállalkozóként, de most alkalmazottként sokkal jobban és ráadásul stabilan is. Alkalmazottként igen szuper volt egyszer-egyszer egy hónap alatt akár 5 millát kaszálni, csak utána 9 hónapig totál semmit már kevésbé úgy hogy nem is tudhattam meddig tart ez az állapot.


Jó dolog vállalkozni ha értesz is NAGYON a szakmádhoz ill. van elég kapcsolati tőkéd, de egy biztos családi háttér megteremtéséhez jobb a fix meló és amellett is lehet mellékesen vállalkozni ha marad rá idő/energia.

2021. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
31%
Loknis pajeszt növesztenék, oszt gyémántcsiszoló.
2021. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
0%

"Százszor egy intelligens, képzett, jó egzisztenciájú programozó férfi"


egy karrierista hímringyó igazad van sokkal jobb, mint egy szakember aki ért is valamihez

2021. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
53%
Látom nem teljesen egyértelmű, de akkor segítek: nem az izzadtságszag-koszoskéz-bunkóság a heteroszexualitás mércéi.
2021. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
51%
16:47 valaki nagyon ideges, hogy egy irodában ülve, az agyukkal dolgozva többet keresnek, mint ő a kezével... 😅
2021. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
0%
fodrász. milliókat raknak el, és csak egy pár hónapos tanfolyam kell hozzá
2021. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
0%

"16:47 valaki nagyon ideges, hogy egy irodában ülve, az agyukkal dolgozva többet keresnek, mint ő a kezével."


Irigy bizony a lusta disznókra. Agyban próbálj meg enni, kertet művelni, házat építeni. Kíváncsi lennék meddig élnél te okostojás.

2021. ápr. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!