Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha most lenne lehetőséged,...

Ha most lenne lehetőséged, milyen szakma tanulásába kezdenél bele?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 19:22
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
0%
Így van főleg, ha a szakdolgozatot is más írta meg helyette.:) Az meg a másik, hogy olvas, de meg is kéne érteni amit olvas.
2021. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Ne magadból indulj ki, a többség nem egy ügyeskedő, buta tróger :)
2021. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
0%
A többség nem te viszont az vagy
2021. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem én sírom tele a gyakorit, hogy a fizikai munkásoknak többet kéne keresniük a szellemi dolgozóknál. A többség felismeri, hogy melyik a nehezebb és melyiket tudja megcsinálni kevesebb ember, a kisebbség meg hisztizik ezen.
2021. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
0%
Nehezebb hagyjuk már. .. Jó nehéz a billentyűzet igaz
2021. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Gondolkodni nehéz, a billentyűzet csak a gondolatok leírásához vagy megvalósításához kell. Ha valóban nem lenne nehéz, többen dolgoznának az agyukkal. De látom, ez neked magas...
2021. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 sabbath24 válasza:

39 -es, hát 20 nyelven nem is, de egy minimum 10 programozási nyelvet össze tudtam számolni kapásból, tudod egyébkent nem sokat számít ez, hogy hány nyelven tudsz prrogramozni, erről beszéltem, ez egy szemlélet, egy látásmód, a nyelv, az meg már csak egy szintaxis, amivel leírod, azéert van itt is kivélet, ami más képesséegeket is igényel, pl. a verilog, ami egy hardware leiró nyelv.

C, C++, C#, RUST, JAVA, PHP, (*)SQL, JAVASCRIPT, BASH, PYTHON, (HTML), VERILOG, most így ezek jutnak eszembe hirtelen, mint prognyelvek, amiket tudok.

De ennél több is van, amit értek, ha ránezek a kódra. Szóval, igen aki nem rest, tanul és érdekli, az nem egy síkú. Ez a munkám, ami a hobbym is, de számtalan más dolog van, ami érdekel, pl. amint írtam, a nyalaróm felújítást is én csinálom, oké lassan megy, ez tény, de közben jól érzem magam. Elektronikából is jó vagyok, ez kell is, mert jelenleg beágyazott rendszerekkel foglalkozom. Emlékszem 6 éves koromban kaptam az első forrasztópákámat karácsonyara. Ez jól is jött, mert vettem 2 db nagy LCD LED TV -t nagyon olcsón (5000-10000), és saját kútfőből megjavítottam, egyik a lakásban másik a nyaralóban van. És emellett még gitározom is. Szóval igen, érdemes megtanulni új dolgokat. Az meg már más kérdés, hogy a szakmám az még jól fizet. És nem feltétlen kell hozzá egyetem, én sem fejeztem be a sulit, másképp alakult, de tanultam, és a mai napig is ezt teszem. Most is folyamat képzem magam.

38 -as voltam.

2021. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!