Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezen az oldalon már nincs is...

Ezen az oldalon már nincs is értelme fizetéssel kapcsolatos kérdést feltenni mert az összes egy széttrollkodás?

Figyelt kérdés
Komolyan itt van a legtöbb egy főre jutó 900ezer nettót 4 órába kereső takarítónő, és milliárdos fodrász és kőműves.
2021. ápr. 22. 12:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2021. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt ertelme?
2021. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, régebben talán nem volt ez ennyire elharapózva.
2021. ápr. 22. 12:53
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak kerdezni nincs ertelme egyebkent, hanem valaszolni sem. Ha normalisan keresel es beirod a 300+ nettodat valahova, tomegesen pontoznak le a prolik.
2021. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Na pont erről beszélek. Gondolom direkt úgy írod meg hogy közbe lesajnálsz mindenkit aki nem keres ennyit, meg ízléstelenül az arcukba dörgölöd, aztán nem érted miért keltesz ellenszenvet.
2021. ápr. 22. 12:59
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek a négyessel. Nem gondolnám, hogy akármilyen szempontból lesajnáló az, hogy egy "Hány évesek vagytok, mennyit kerestek?" - jellegű kérdésre odaírom, hogy 300000 Ft / 25 F, mégis gyakran lepontoznak. Aki ezt lesajnálásnak, vagy arcba dörgölésnek érzékeli, annál bajok vannak.
2021. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

Pont ezt akartam írni én is kérdező, mikor leprolizzák az embert, kicsikét dühítő. Nem érzem magam egyáltalán annak... Pedig nem keresek 300+ nettót.


Nem baj, jelentettem mint provokatív választ...

2021. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

#7 en sem erzem magam bunkonak, de latod, hogy az vagyok.

Nincs osszefugges a ketto kozott.

2021. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem lesz túl reprezentatív a felmérésed itt. Nem tudod, hogy aki válaszol, az egy középiskolás, vagy egy multinál dolgozó, unatkozó informatikus.

Ha szakmánként/iparáganként, tapasztalat függvényében érdekel a dolog, akkor nézd meg a legfrissebb Hays bérfelmérés kimutatóját.

Ha itt kérdezel, azzal csak egy péniszméret-méregető versenyt indítasz, amitől mindenki csak rosszabbul, elégedetlenebbül érzi magát.

Gondold át, hogy mi az, amire valóban kíváncsi vagy, és azt kérdezd meg. A "ti mennyit kerestek és hány évesek vagytok???" elég éretlen és kevés tapasztalatról árulkodik.

2021. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Vagy volt egy ilyen huzatos fejű egyed aki minden ilyen kérdést azzal nyomott tele hogy ő 450 ezret keres "gyárimunkásként". Aztán csak utóbb derült ki hogy igazából nem tudom hány év tapasztalat van mögötte és igazából gyártástechnikus, nem sima biorobot. De teljesen azt próbálta sugallni, hogy gyárba bárki megkeresheti a 450ezret, ami nyilván nem igaz.
2021. ápr. 22. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!