Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezen az oldalon már nincs is...

Ezen az oldalon már nincs is értelme fizetéssel kapcsolatos kérdést feltenni mert az összes egy széttrollkodás?

Figyelt kérdés
Komolyan itt van a legtöbb egy főre jutó 900ezer nettót 4 órába kereső takarítónő, és milliárdos fodrász és kőműves.
2021. ápr. 22. 12:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%
Mindig ugyanaz a vége. 4., 5. hsz környékén megjelennek a gyik programozók, akik mindent meg tudnak csinálni (burkolás, villanyszerelés, klímaszerelés, vakbélműtét, mozdonyvezetés...), rajtuk kívül mindenki fölösleges a bolygón, ezért havi 6 milliót keresnek, mellette tőzsdén nyernek havi 30 ezer dollárt, mert látnokok is. Ezután támadnak a burkoló-fodrász-targoncások a havi 10 millióval és elindul a licitálás. Van amikor fordított sorrendben jelennek meg, először a szakik, utána a kockamatyik.
2021. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sok értelme a sok troll miatt, de azért értelmes embereknek egyértelmű, hogy ki hazudik. Példa (nem találom a konkrét kérdést): mennyi a fizetésetek, milyen munkakörben, hány év tapasztalattal és hány évesek vagytok?

- Beírom az átlag feletti fizetésemet, mint sokan mások

- Jönnek az irigy prolik és lepontoznak mindenkit nettó 200 felett

- Szóvá teszem, hogy miért ilyen irigyek

- A lepontozó proli erre kiakad, hogy ő nem is irigy, neki attól nem lesz rosszabb, ha más sokat keres (akkor miért a pontozással éli ki magát??) és különben is, ha olyan jól keresek, MIÉRT ÉRDEKEL HOGY LEPONTOZ? Na az ilyen érvekkel nehéz vitatkozni, talán egy pszichiáter segíthetne rajta. Aztán kielemeztem az addig érkezett válaszokat, és kb. mindegyik reális volt, erre már nem tudott mit mondani.

A normális emberek erre a kérdésre meg tudták válaszolni mindegyik pontot, a hazudozók meg beírták, hogy "kicsit 1 milla felett, 19N". Egy-két hazudozón, meg a hisztis prolin kívül nem is jöttek olyan válaszok, amik irreálisak. Értsd: lehet, hogy felfelé kerekít 20%-ot, de bőven reális az a fizetés a szakmájára és tapasztalatára.

2021. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%

A kedvencem a proliktol:

"Ha valoban ennyit keresnel, akkor nem itt lennel"

Ezek mit gondolnak amugy, hogy aki normalisan keres, az egesz nap a jachtjan kokainozik?

2021. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

@14:01


Figyelj ez szerintem teljesen real deal. Vagy te el tudod képzelni hogy valami vállalati felsővezetőknek meg menő vállalkozóknak szabad idejében a legjobb dolga, hogy a gyakorin lévő trollokat etesse? :D

2021. ápr. 22. 14:18
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

Szerinted egy sokat kereso ember nem csinal ugyanolyan dolgokat, mint egy keveset kereso? Nem facebookozik? Nem nezi meg ugyanazokat a filmeket?

En pl. epp egy unalmas meeting kozepen vagyok, te ezt ugy kepzeled, hogy ilyenkor penzzel teli medenceben kene uszkalnom inkabb?

2021. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Akiket én ismertem magasabb vezetői pozíciókba, azok kb reggel 6-tól este 9-ig haptákban álltak, ha bármivel ugrasztja őket a cég, ha meg volt egy kis szabadidejük a munkán kívül, azt próbálták tartalmasan a családjukkal tölteni.
2021. ápr. 22. 14:37
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Felesegem dolgozik, a gyereknek online oktatas, ilyenkor hogy toltsem veluk tartalmasan az idomet?
2021. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg utazni sem tudunk sehova gyakorlatilag egy eve.
2021. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Vezetői pozíció nem egyenlő a nagy fizetéssel.

Vidéki főnővér vezető beosztása miatt 180 helyett 250-et keres, cserébe napi 10 óra, ügyelet, hétvégi meló, plusz a beosztottjait is igazgatja.

Multinál dolgozó átlag fejlesztő vagy tesztelő reggel 9-kor előveszi a laptopot, délután 5-kor lerakja, 400-tól 800-ig kereshet úgy, hogy nem vezető beosztású.

2021. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
52%

16., szerintem nem nagyob ismersz (eleg jol) ilyen embereket, ha ennyire altalanositasz.


Hasonloan gondolom, mint 15.-os. Kozepvezeto vagyok, hetszamjegyu nettoval. Altalaban a vezetok nem azert kapnak tobb penzt, mert tobb orat dolgoznak, mint a lentebb levo emberek, hanem joval nagyobb a felelosseguk es a tudasuk is. Nekem ma pl. 3-4 ora munka volt, es a reggelt ugy kezdtem, hogy buvarkodtam egyet (ez a hobbim), aztan hazajottem, a gyerekek mar ebren voltak, aztan dolgoztam 3 orat, mig anyos volt latogatoban, most pedig alszanak.


Ettol meg miert ne jarhatnek ide a GyK-ra? Az mar topiktol/valasztol fugg, hogy rohogni-e vagy eppen hasznosan valaszolni tamad e kedvem.

Napkozben olvasok facebook-on is, nezek youtube-ot is. Miert ne tehetnem ugyanazt, amit masok is?

2021. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!