Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri úgy kimennem külföldre,...

Megéri úgy kimennem külföldre, ha itthon félre tudok tenni havi 200-at? (irodai munkám van)

Figyelt kérdés
2021. máj. 31. 17:52
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Kelet-Mo-n lakom. És a szüleimmel, ezért tudok ennyit félretenni.
2021. máj. 31. 18:19
 12/22 anonim ***** válasza:
88%
Aki annyit tud mondani a munkájáról, hogy "irodai munkája van", és 200 ezret tud félretenni (ez Budapesten egyedül, nagyon szűkösen élve is minimum nettó 350-400 ezer), és ennek ellenére a külföldi hamburgersütögetésen gondolkodik, az elmeroggyant és/vagy egy troll.
2021. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%
Na jó, a 11-es válaszát még nem láttam, amikor írtam. Megkérdezhetem, hogy miért mennél ki, amikor pár év alatt összespórolsz a környékeden egy házra valót?
2021. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Mert gondoltam külföldön egy év alatt összespórolom. Meg hallottam olyat, h pl Angliában nagyon sok a részeg csaj a bulikon és nagyon könnyű becsajozni. Sok a különféle nemzetiségű, akik kiütik magukat.
2021. máj. 31. 18:25
 15/22 anonim ***** válasza:
85%
Maradjunk annyiban, hogy még mérnökként vagy IT-sként sem spórolsz össze egy év alatt egy házra valót. Neked még a bruttód sem lenne elég egy házra, nemhogy a nettód, pláne a kint spórolt pénzed.
2021. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
64%
Külföldre kimennél, de Budapestre hasonló irodai munkáért és jobb fizetésért már nem? Ha van diplomád (mivel mesteren gondolkozol, gondolom van), akkor nem igaz, hogy ne tudnál min. ennyit félretenni Bp-en egy saját albérletben lakva (értsd nem egy tömegszálláson).
2021. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
59%
Ha tudod milyen mesterre mennél, menj ki tanulni, és melózz közben!
2021. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem neked ki kell menni, az való inkább neked.
2021. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%

Én elmondalak trollnak mert elég nehéz elhinni hogy valaki ilyen szinten ostoba legyen.

Havonta annyit teszel félre amit az emberek fele kap összesen egy kényelmes irodai munkával erre kimennél külföldre legalja lenézett betanított munkásnak mosogatni amivel valószínűleg nem keresnél sokkal többet de biztos elköltenél annyit hogy ne érje meg?Egy teljesen idegen országba,kultúrába,környezetbe?

Ha ezen komolyan elgondolkoztál akkor menj rögtön mert megérdemled

2021. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj, hogy rosszul tetted fel a kérdést.

Te részeg és öntudatlan angol illetve egyéb nemzetiségű csajokat akarsz megdugni. Ez estben nem kell kimenned dolgozni, elég ha kiutazol pár havonta néhány napra, hétvégére.

2021. jún. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!