Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Másokat is zavar, hogy vannak,...

Másokat is zavar, hogy vannak, akik többet keresnek? Van emiatt kisebbségi érzésetek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 00:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Közepesen keresek, de a lakás, megélhetés, utazás kijön belőle, szóval elvagyok igy.
2021. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Már nem zavar. Mikor mindenki többet keresett nálam, akkor zavart.
2021. aug. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Zavar de gondolj arra hogy van aki még tőled is kevesebbet keres pl a közmunkások
2021. aug. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Motivacionak jo egy ideig de azutan meg arra se. Befekteteseim vannak, en a hozamot szoktam osszemerni masokkal
2021. aug. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy egy teljesen ismeretlen ember mennyit keres nem érdekel.


Amikor megtudtam, hogy a barátnőm többet keres eltartott egy darabig míg megbékéltem vele mert társadalmi nyomás azt diktálja, hogy nekem kell fedezni a párkapcsolat költségeit mert én vagyok a pasi.

Végül megbeszéltük, hogy jövedelemarányosan álljuk a kiadásokat.


Utólag visszagondolva elég ironikus mert nekem is kiemelkedő fizetésem van.

2021. aug. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem is az zavarna, hogy valaki többet keres.


Hanem az, amikor azt látom, hogy valaki indokolatlanul túl van fizetve, ki van tartva egy cégnél. Miközben mi "csicskák" vagyunk kénytelenek elvégezni az ő feladatait is.

2021. aug. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Na meg egyik oldalról azt látom, hiába keresek relatív jól (500 ezer) mégis erősen korlátozva vagyok, egyedül kellett ingatlant vennem, így csak a kínálat alja jutott, nem volt se családi segítségem, se semmim és rossz a tudat, hogy 10+ év "lemaradásban" vagyok egy csomó ismerősömhöz képest.


Másrészt meg. Van hol laknom, Van fix munkám, tudásom, nem nélkülözöm és azért alapvetően elvagyok az életben és még mindig jobban élek, mint egy csomóan mások.

2021. aug. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%

News flash:ha nem te vagy a világ leggazdagabb/legjövedelmezőbb embere akkor mindig lesz valaki aki többet keres nálad.A világon egyetlen egy emberen kívül mindenkinek zavartatnia kéne magát?

Én nem zavartatom magam emiatt.

2021. aug. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, eleve azert keresek sokat, mert a sajat dolgommal foglalkozok, nem azzal, hogy mas mennyit keres.
2021. aug. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Sima irigység, addig nem is lesz több, amíg azzal foglalkozol, hogy másnak mennyi van. Ha zavar, keress másik helyet ahol többet kapsz. Sajnos azonos pozikban is vannak eltérő bérek, mert már az állásinterjún ki kell harcolni magadnak a magasabb bért, nyilván a cég érdeke az, hogy minél kevesebbe kerülj neki.
2021. aug. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!