Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen feltételek illenek egy...

Milyen feltételek illenek egy nettó 260e-s fizetéshez szerintetek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt szakmákra akár.

Nyelvtudás?

Minimum végzettség?

Milyen pozíció?

Embereket kell irányítani?

Megyét is irhattok.


Esetleg ti ha ilyen fizetést kaptok, akkor hol dolgoztok és mit csináltok?


2021. aug. 31. 17:51
1 2
 11/13 anonim válasza:
65%
Előző vagyok, van angol felsőfokúm, de nem kell használnom, éretségi, mondjuk abból 3 is emelt, egy műszakban durván 20 embert kell terelgetni.
2021. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
78%
IGÉNYEK? Ezért külföldön nevetnek, 6 általánosos alkesz józsi is minimum kétszeresét kapja. Sajnos ez mo, de nem a te hibád.
2021. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%

Én most majdnem ennyit keresek, de a kérdés kiírásakor még sokkal kevesebbet kaptam. Idéntől történt némi bérrendezés.


Az alkérdésekre válaszolva: vegyész MSc diplomám van, középfokú német, alapfokú angol nyelvtudással, bő 10 év munkatapasztalattal. Nem iparban dolgozom, hanem egyetemen oktatok, kiegészítve némi labormunkával kutatási céllal. Dunántúli megyében élek.

2022. márc. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!