Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a probléma? Miért nem...

Mi a probléma? Miért nem vesznek fel? Fuvarszervező

Figyelt kérdés

Remélem valaki tud tanácsot adni miért nem tetszem senkinek sem


22 éves vagyok, kettős állampolgár (román, magyar) Budapesten lakom már több mint egy hónapja. (Minden Magyarországi papírom megvan, amúgy április óta vagyok bejelentett lakos Magyarországon, az állampolgárságom 2013 óta van meg)


Magyar az anyanyelvem, utána a legjobban beszélt nyelv, angol. (B2-es vizsgám van, mely 2018-as de teszteljen bárki, C1 körül mozgok. Következik a román, középszint, majd jön orosz, B1-t merem vállalni vele. Utolsó sorban német, A2-t hozom.


Van érettségim, dolgoztam két évet fuvarszervezőként, van C kategóriás jogosítványom, (GKI még nincs)

Excel és társait értem, ha probléma van a számítógéppel még azt is vállalom megoldani. Photoshop sem áll tőlem messze. Dolgoztam Innomanagementel, Scales vállalat irányítási rendszerrel, WebEye is volt előttem, SAS Fleet Web.


Ám itt jön a probléma, senki sem akar felvenni július 25. óta, jelentkeztem vagy 25 helyre, az első körös Hr interjúk megvannak. Majd szólnak ha úgy látják a dolgot. Ám senki sem látja úgy mivel ami üzenet is visszajön, csak "nem".


Annyi céghez jelentkeztem és voltam interjún már beírhatom CV-be, fél év álláskeresési tapasztalat Budapesten. Az interjúk jól mennek, legalábbis szerintem. Nem vagyok nagy igényű, 190-240 000 között ajánlok igényt juttatástól fűggően. Az idegen nyelv teszetelés is mindig pozitív válaszokat kelt bennük. Mindig ingben megyek, a külsőre is adva.

Jelentkeztem én már minden céghez, Szentkirályi, Dachser, Ghabze, Airmax, Ewals, OIA, CEVA, Beck and Partners ami hirtelen eszembe jut de mintha büdös volna az önéletrajzom, mindig csak nem. Néha már kedvem volna visszaírni, csodálkoznék is ha engem választottak volna.


Miért nem tudom felvenni a versenyt? Mi hiányzik? Rákérdezni sem tudok az adott cégre, nyílvánvalóan miért.


Én meg azt gondoltam még egy hónapja, Budapesten könnyű munkát találni.

Valaki még hasonló helyzetben?



2021. aug. 31. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Az előbb még egy hónapja laktál Budapesten, most már fél éve? Egy hónap alatt azért nem biztos, hogy talál az ember, pláne manapság... Az igényed bruttóban teljesen vicc, biztos nem vesznek komolyan, de nettóban is nagyon kevés, nálunk többet kapnak a fuvarosok, szerintem a főnököm nem is venne komolyan egy jelentkezőt, aki ennyit kér nyelvtudásokkal és tapasztalattal.
2021. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

"22 éves vagyok, kettős állampolgár (román, magyar) "


Ez kutyát nem érdekel, amíg azt hiszed bárkit is érdekel ez, addig bizony nem lesz munkahelyed.

2021. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Valahol máshol lehet a gond, hisz az önéletrajzod alapján behívnak interjúra. Szerintem is kicsit alálövöd a bérigényt.
2021. szept. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeptember elseje van, azért július 25 óta mindössze öt hét telt el. Azért úgy gondolom ez még közel sem a világ vége. Egyébként kérhetsz többet, nettó 270-300 körül sem a fizetés lesz a probléma.
2021. szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1-es. Ennyi ideje lakok Budapesten, attól még lakhattam máshol Magyarországon. Próbálok rájönni miért nem jó egy vállalkozónak ha valaki tapasztalattal és több beszélt nyelvvel is kevesebbett kér mint egy kezdő akár.


2-es Köszönöm


3-as Nem is tudtam mostanság már ez is probléma :D


4-es Úgy lesz

2021. szept. 1. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ragaszkodsz Budapesthez? Gyere Debrecenbe. Motoros kézbesítőt keresek! Bejelentett 8 órás állás.
2021. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Légy türelmes, szerintem találni fogsz ilyen képességekkel. :)) Amúgy tényleg nem érdekel senkit milyen állampolgár vagy, se azt hogy mióta vagy pesten, ezeket nem kell reklámozni :D Többség jó ha angolul tud, tök nagy előnyben vagy, menni fog ez előbb vagy utóbb :))
2021. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!