Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Faluhelyen maradnál alacsonyab...

Faluhelyen maradnál alacsonyabb fizetésért egy jó főnők mellett vagy inkább Budapestre költöznél több fizetésért de nem jó körülmények mellett?

Figyelt kérdés
Nincs közelben nagy város csak falvak, viszont ez jelenti az otthont , a főnök jó , a munkakörülmények jók, nincs túlóra csak ritkán , vannak év közbeni és napi prémiumok is viszont a fizetés kevesebb mintha elmenne az ember Budapestre , de ott lehet emberszámba se néznék mint falusit és csak egy robot lenne egy gyárban , mi a jó választás egy fiatalnak?
2021. szept. 11. 09:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Döbrögi még mindig nem érti, miért nem akarnak a fiatalok nettó 100-ért dolgozni nála, mikor még söröcskét meg féldisznót is kapnak évente egyszer.
2021. szept. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten dolgozom, es nem gondolom, hogy emberszamba sem neznek a fonokeim. Persze nem vagyunk legjobb baratok, igazabol ido sincsen ra, hogy baratkozzunk munkaidoben, de rendesek, normalisak, ha van valami keresem, problemam, meghallgatnak es teljesitik is a kerest, ha lehetseges.
2021. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

#11


Sör nem évente egyszer van hanem naponta..


Disznó vagy csirke még évente kétszer, nem egyszer!

2021. szept. 11. 12:52
 14/22 anonim ***** válasza:
55%

Jaj már megint te vagy? :D

de oké, az a gond, hogy nálad nincs potenciál, nincs perspektíva semmire, tíz év múlva is vakarhatod a disznókat plusz 20 ezerért. Ez kinek lehet vonzó szerinted? Pesten ha nem is feltétlen jönne ki jobban az elején, több lehetősége van (kivéve ha csak 8 általánosa van mondjuk).

2021. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én nem tudom miért kell ennyire sztárolni a fővárost. A szektor amiben dolgozom Budapest sokkal kevesebb lehetőséget és fizetést lenne képes adni, mint a vidék. Mintha csak Budapesten lehetne valaki az emberből ez annyira elcsépelt már...
2021. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%
Megjött megint Döbrögi…
2021. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
61%
Budapestre felesleges költözni gyári, váltott műszakos munka miatt. Az van vidéken is. A fővárosba diplomásként érdemes felköltözni, irodai munka miatt. Vagy esetleg vendéglátó(mikor nincs COVID...), építőipar, biztonsági őr, ilyesmi munkák miatt. De semmiképpen sem gyári munka, nem ez a fő profilja a fővárosnak.
2021. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
37%
#16: Megjött igen. Hisz itt vagy.
2021. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

17# Dehogynem, én olyan helyen vagyok ahol potom pénzért van szobám, nyugis helyen.


Elfogytak a munkaerők a gyárba is!! érettségivel meg nem kerülsz ide be.


Fizetés olyan 280e-tól indul évente fizetés emelés és, két havonta premium 3 műszak 8 órába. Nyugis munka és szeretem is jó a társaság, megmondtam a főnöknek addig maradok amíg nem emelik meg a lakbért. Mert ha havi 100 ki kéne fizetnem annyiért inkább, külföldre mennék.



Vidéken építőiparban 112-170e kerestem 10 órába, és nem volt megállás .



Diplomásoknak meg arany életük van itt egy műszak reggel és 8 órába és 500e fölött keresnek. Pl egy gépészmérnök



Ezért bánom, hogy nincs valami mérnök diplomám… itt BP-en király vagy egy diplomával… vidéken csak egy senki

2021. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
55%

"A fővárosba diplomásként érdemes felköltözni, irodai munka miatt."


Diplomásként sem érdemes.

2021. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!