Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha fel kellett mondanom két...

Ha fel kellett mondanom két munkahelyen is próbaidő alatt, mert szerencsétlenül választottam, akkor ezt hogy magyarázzam ki állásinterjún?

Figyelt kérdés
Sajnos kifogtam egy nagyon rossz munkahelyet, amit már nem bírtam tovább, és felmondtam két hónap után, próbaidő alatt. Most sajnos megint mellélőttem, és egy hónapja vagyok egy másik cégnél, de itt is elviselhetetlen a főnököm, fel akarok mondani. Előtte több évig dolgoztam egy cégnél, amit nagyon imádtam, de oda már sajnos nem tudok visszamenni, mert elköltöztem abból a városból. Mit írjak a CV-be, illetve mit mondjak állásinterjún, ha megkérdezik az utolsó két munkahelyem miért hagytam ott próbaidő alatt?

2021. okt. 1. 22:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyébként tizenéves mhre is rakerdezhetnek miért jöttél el de csak ha nagyon g@ik. Fogtam ki én is érdekes 2 plazap@at ott is hagytam őket azóta nem megyek olyan területre.
2021. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Max, akkor írd bele, ha kevés a tapasztalat és feltűnően rövid lenne az önéletrajz. Ha rákérdeznek, akkor ahogy előttem is írták, virágnyelven meg kell fogalmazni, hogy nem találtad meg a számításaidat. Ne szidd az előző helyet, az ellenszenvessé tesz
2021. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!