Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak engem zavar, hogy a...

Csak engem zavar, hogy a főnököm ilyen zenéket hallgat 37 éves létére?

Figyelt kérdés

Tegnap is mikor bent jártam nála jelentést leadni ez a zene szólt nála.

https://www.youtube.com/watch?v=GGj7cckvJAo&t=24s

Otthon mikor megláttam a klipjét a zenének csak pislogtam. Ez nem tiniknek való inkább?


És most képzeljétek el azt hogy egy öltönyös családos 37 éves vezető beosztású ember munkában ilyet énekel munka közben. De lehet hogy én vagyok túl merev.



2021. okt. 22. 19:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

"Aki ilyen zenéket,hallgat hogy vezethet egy fél irodát? Aki igazi főnök az nem így viselkedne.. Így hova a tekintélye?"

Te beteg vagy.

Ha ezt komolyan gondolod, akkor azért.

Ha csak trollkodsz/ provokálsz, akkor azért.


Milyen zene van előírva egy "fél iroda vezetőnek"?

Mi köze van a zenei ízlésének a szakmai kompetenciához?

Ritka ostobának kell lenni ahhoz, hogy valaki egy munkahelyen a szakmai vezetője tekintélyét a zenei ízlése alapján ítélje meg. És ha a zenei ízlése megfelel neked, akkor még miben kell jól teljesítenie hogy szakmai vezetőként elismerd? Ugyanazokat az ételeket kell szeretnie mint neked, a te ízlésednek megfelelő párral kell együtt élnie, csak a te kedvenc filmjeidet szeretheti...?

2021. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Én meg gyakorlatilag nem hallgatok semmilyen zenét, mert szó szerint teljesen hidegen hagy minden formában. Nulla a ritmusérzékem, nincs zenei hallásom stb. Akkor én milyen főnök vagyok szerinted?


Vagy azért rossz főnök vagyok, mert nem a klasszik fehér Octavia kombim van, hanem egy tuningolt hatchback-et vezetek?


Nem lehetsz ennyire sötét...

2021. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tudod tényleg nem ezen múlik..

Én írtam hogy pont hallgatom ezt én is az irodában? És? Ettől vagyok xar főnök? Engem fel mert hívni ma du 2kor az alkalmazottam azzal, hogy valamit nagyon elrontott, órák lesznek mire kijavítja, a többi esti határidős melójával meg nem halad, megcsinálom e neki, mert túlórázni meg nek tud ma, 16.30kor indul mert 7re moziba megy az új csajával..

Na és megcsináltam neki minden mai hátralevőt hogy a hibáját le tudja tisztázni, sőt még a hétfő reggeli dolgait is gyorsan megcsináltam mert én meg pont ráértem 2 Yungblud szám között, semmi dolgom se volt épp.. hát szörnyű főnökük vagyok, most mondd meg😅🤣

2021. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

#23: F*ck, keresni kell egy kócsot, aki megtanít élvezni a pozícióhoz illő zenét...:D Már csak azt kellene megtudni mit is lenne illő hallgatni


#22

2021. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi felel meg egy 37 éves főnöknek szerinted? Zámbó Jimmy? Kovács Kati? Vivaldi? Pavarotti? Esetleg Stevie Wonder?
2021. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem értitek! A rózsaszín pitbull a tuti.
2021. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
48%
Hogy találtad meg ezt a zenét? Yungblud elég rétegzene, nem egy Rihanna, hogy bárki megtalálja csak úgy..
2021. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk, hogy csak téged zavar-e? Kérdezd meg a munkatársaidat.
2021. okt. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is teamlead vagyok, miközben mentem a gyerekekért a suliba meg a bölcsibe, hangosan üvöltettem a kocsiban a Wait and bleedet. Az se egy kifejezetten családanyás-vezetős szám. És akkor mi van? Most oda a tekintélyem? Mit fog gondolni rólam a többi szülő, te jó ég.
2021. okt. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
3%

Kérdeztek valamit. Miért nem lehet normálisan válaszolni rá? Miért kell rögtön mocskolódni? Ez manapság népszokás lett?????


Mondd el a véleményed, ha akarod. De normálisan! Ennyi...

2021. okt. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!