Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak engem zavar, hogy a...

Csak engem zavar, hogy a főnököm ilyen zenéket hallgat 37 éves létére?

Figyelt kérdés

Tegnap is mikor bent jártam nála jelentést leadni ez a zene szólt nála.

https://www.youtube.com/watch?v=GGj7cckvJAo&t=24s

Otthon mikor megláttam a klipjét a zenének csak pislogtam. Ez nem tiniknek való inkább?


És most képzeljétek el azt hogy egy öltönyös családos 37 éves vezető beosztású ember munkában ilyet énekel munka közben. De lehet hogy én vagyok túl merev.



2021. okt. 22. 19:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként engem nem zavar, és nem is érdekel, hogy ki, milyen zenét hallgat és akkor éppen hány éves, milyen beosztást tudhat magáénak.


Csak ízlés kérdése a dolog, ami nem függ össze a munkahelyi teljesítménnyel. Vannak beragadt elméletek, hogy egy főnöknek milyennek kell lennie, stb., de ezeket el kell már felejteni.

Ma már lazultak az elvárások, és régen sem tudtak ezek valójában működni, maximum titkolta a vezető, hogy utál operába járni, szívesebben csápolna az EDDA számaira. :D

2021. okt. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Csak téged
2021. okt. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért minimum felmondanék... Nem tudom, hogy vagy képes ezt tűrni. Mindenki tudja, hogy KORN-t kell hallgatni, hogy jobban teljen az idő a munkában ♥
2021. okt. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 33 éves vállalkozó vagyok, családanya, és meló közben épp Disturbed bömböl a fülembe. Naés? Tényleg nagyon érdekelne, hogy szerinted mit szabad hallgatni egy komoly, felnőtt, 30-as embernek :D
2021. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
48%
#34 mondjuk az semmit nem mond, hogy vállalkozó vagy, ez alapján lehetsz milliárdos cégtulajdonos, vagy valami műkörmös ev is.
2021. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
35: szerintem nem is ez a lényeg, de amúgy egyik sem vagyok :)
2021. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!