Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha próbaidő alatt eljövök...

Ha próbaidő alatt eljövök akkor azt a munkahelyet ki lehet hagyni az önéletrajzból?

Figyelt kérdés

Az első másfél hónap tetszett, de utána egyre gagyibb feladatokat sóztak rám és már egyáltalán nem jön be.


Szerencsére 3 hónap volt a próbaidő.

(Üzleti szféra)



2022. jan. 5. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező beleírni minden munkahelyet az önéletrajzba. Az enyémből olyanok “hiányoznak”, ahol éveket voltam
2022. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beleírni, de lehet, hogy rákérdeznek,ha "lyuk" lesz az önéletrajzodban. Ha nem tartod relevánsnak, vagy nem akarsz róla beszélni, akkor szerintem hagyd ki.
2022. jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármit kihagyhatsz, nincs ilyesmi "bevallási kötelezettség", én se írom bele mikor egyetem alatti gyári melómat mert irreleváns.
2022. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónapos lyukra nem szoktak rákérdezni. Ha megteszik, és nem akarod elmondani, mondhatod azt, hogy kerested a következő állásodat vagy hogy alkalmi munkát végeztél, besegítettél ismerősnek/rokonnak stb.
2022. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pályakezdőként 2 releváns melóm volt, egy startup más szektorból, meg egy szar hányadék ssc-s kontrolling.

Egyszerre jelentkeztem 2 helyre, egyik helyen bennvolt mindkettő, másiknál csak a startup.

Ahol csak a startup volt, rákérdeztek mi az a fél év gap, mondtam hogy volt ez a hulladék fos amit inkább be se írtam mert mínuszos az ott szerzett tapasztalat+ az idő amíg melót kerestem, a másik helyen meg bennvolt, és amikor kérdezték miért lett ilyen rövid az ottlét, mondtam hogy nekem nem karrier a SAP adatbevitel.

Fölvettek mind két helyre.

2022. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen 2 honapos izemize a cvmben, egyszer azbegyik interjun rakerdeztek, miert jottem el. Elmondtam, hogy kocsog volt a fonok, erre ok: csak nem az xy? Erre en: de bizony. Erre ok: ja hat arrol mindenkibtudja, hogy egy kreten. Xd
2022. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5-ös: ez a hányadék SSC-s kontrolling melyik cégnél volt? Nehogy véletlen odamenjek :D
2022. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!