Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha úgy szólt a megállapodás a...

Ha úgy szólt a megállapodás a főnökkel hogy bejelentve kapom a minimálbért utalbva, és arra zsebbe még 100-at akkor most hogy nőtt a minimál, a megállapodás ugyanúgy él, nem?

Figyelt kérdés

Nem úgy szólt a megállapodás, hogy én összességében X ft-ot kapok, hanem úgy kapom a minimált + még 100at zsebbe.

Hátmost nőtt a minimál, akkor jogos elvárás hogy ugyanúgy kapjam a 100at zsebbe?


2022. jan. 9. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Add meg a szamat, megkerdem helyetted
2022. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
A zsebbe pénz olyan dolog, ami épp a főnök kedvétől függ. Vagy ad, vagy nem. Simán benne van, hogy ő összesenebn gondolt arra, hogy a minimál+100-at kapsz, vagyis tavalyra ~210 környéke. Idén meg megkapod utalva 133 ezret, kp-ban meg a 77 ezret. De az is lehet, hogy nem. Miért nem őt kérdezed?
2022. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Ahh, a kis humorherold ki tudott guglizni egy kormányzati telefonszámot :)
2022. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Miért nem őt kérdezed?"


Mert összevissza beszél. Hol azt mondja hogy nem ad többet hol azt mondja hogy hát "megállapodtunk valamiben"


Igen, megállapodtunk valamiben. A minimél + 100ban abban állapdotunk meg.

2022. jan. 9. 11:24
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

"a szó elszáll.."


Szóbeli megállapodás olyan, mintha meg se történt volna.

2022. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Szóbeli megállapodás olyan, mintha meg se történt volna."


Ja értem. De a céges szerszámok eszközök is csak szóbeli megállapodás útján vannak nálam erről papír semmi...


vagyis ha én maholnap nem viszek vissza ebből semmit, akkor is a szó elszáll... bölcsesség működik? Papíron ezek leltárban vannak X ember felügyelete alatt. Aki nem én vagyok.

Ugyebár.

2022. jan. 9. 11:42
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Tetszik amikor egy proli okosnak hiszi magat. Hidd el, megkarositod a ceget es hamarabb leszel börtönben minthogy azt hinned :)
2022. jan. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Hogyne, csak aztán ha feljelent a rendőrségen lopásért, kimennek hozzád, a szerszámok kézzel foghatóak. A meg nem kapott feketebér pedig nem.
2022. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Alapítványi iskola.

Egyébként ez valami új dili a vén alkesz főnöknél, hogy fizetést is ad? Eddig ilyen nem volt, ingyen dolgoztatok neki.

2022. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

" kimennek hozzád, a szerszámok kézzel foghatóak."


HA nálam vannak ugyebár.... és nem a szomszéd havernál. Ugyebár.

És engem aztán ellenőrizhetnek.... ugyebár.

2022. jan. 9. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!