Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van még egy ilyen szerencsétle...

Van még egy ilyen szerencsétlen lúzer a Földön, mint én? Tényleg ennyire el lennék átkozva?

Figyelt kérdés
Tippmix...Ha a hazai csapatra teszek, a vendég nyer. Ha kosármeccsen hogy 160 pontnál több lesz, az biztos, hogy 159 pont. Ha kézilabda 54,5 gólnál kevesebb, az tuti hpgy 28-27 a végeredmény. Egyszerűen sosem nyertem még 5 forintot sem és soha nem is fogok. Hosszú szünet után ma újra feltettem egy 10 ezrest egy kosármeccsre, hát persze hogy 1 qwa ponton múlott és elment...Minek élek én?

2022. jan. 9. 20:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Nem a tipplapot kell olvasgatni. Blogabet, tipstertube. Hajrá!"


Azoknak mivel van több értelme?

Az egyszerű jóskapisták, akik kinéznek egy két ilyen "tuti tippet" valami hatalmas nagy "sportfogadás gurutól" és felbsszák rá a fél havi fizetésüket, azok úgy is bele buknak az egészbe pénzügyileg.


A profi nyereséges sportfogadók szelvényei is 39-43%-ban bukó szelvények, ahogy már egy fentebbi hsz-omban is írtam.

2022. jan. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Igen, és mi baj van abból, ha a tippek 39-43%-a elmegy? Az általam említett platformokon részletes statisztika és tipptörténet érhető el minden tippadónál. Neked csak ki kell választani a legmegfelelőbbet.
2022. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
9) Szerencsejátékból élek, csak értek hozzá.
2022. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Igen, és mi baj van abból, ha a tippek 39-43%-a elmegy? "


Azt hogy ezt az egyszeri jóskapista nem érti hogy ez mit jelent, és eljátssza a havi fizetését mittomén 5-10 meccsen aminek a végén bukóba jön ki, aztán nem érti hogy mi a baj, pedig ő a legnagyobb profik tippjeit fogadta meg.

2022. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az már legyen a jóskapista baja. Bankroll menedzsment mindenhova kell. Vállalkozást sem indítasz ötmillióból, ha csak ötmilliód van.
2022. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
13...Költsd gyógyszerre! Bukd el mindet! Mocsok egy világ, hogy én végig gürizem az életét éhbérért,más meg szerencsejátékból gazdagszik meg...Amit amúgyegyszerűen nem hiszek el!!! Hihetetlen hogy ebből valaki pozitívan jöjjön ki! A szuper tuti meccsek is sorba mennek el, lásd Barca, Real ,Bayern stb stb.
2022. jan. 11. 16:13
 17/21 anonim ***** válasza:

XDDDDD


Nézd már meg a két oldalt amit küldtem te istenbarma

2022. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%
gyerekek,azért ez nem semmi hogy itt van köztünk egy ekkora sportfogadó... 50 millió egy évben,igaz? Azt nem értem,hogy mekkora állatnak kell lenni,ahhoz,hogy valaki egy ilyet kitaláljon,és a vicc az egészbe,hogy még el is hiszed a saját mesédet.
2022. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mekkora állatnak kell lenni ahhoz, hogy ekkora élettelen nyomorék legyen valaki, hogy belekössön 40% eltérésbe ilyen nagyságrendnél?

Persze, a saját nyomorod visszahúz, megértem, de nekem nincs mit bizonygassak, az a lényeg, én tudom, hogy mennyit szedek ki ebből havi szinten.

2022. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A tippmix meg a szerencsejáték nem attól lesz nyereséges, mert a "szuper tuti" meccseket megteszed...
2022. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!