Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Higyan tudnám csökkenteni a...

Higyan tudnám csökkenteni a költségeimet egyetemista lányként?

Figyelt kérdés

Szóval már végzős vagyok az egyetemen ,már külön költöztem a szüleimtől,egyedül élek egy albérletben.

Anyukám fuzeti az albérletet+ad pénzt is. Mellette gyakormok vagyok egy elég jó cégben és egész jól leresek. Így kb. olyan 300ezer forintom van egy hónapra. Szeretek félretenni kb.50 ezret. Sajnos azonban így sem jövök ki.

Otthon mindent megadtak nekem és megszoktam egy színvonalat,ami nem jön ki ennyiből. :(

Tudom,hogy gáz és hogy mások sokkal kevesebből élnek. De nem rudok mit csinálni. Peóbáltam lejjebb adni az igényekből,de csak rosszul éreztem magam a bőrömben.

Már gondoltam valami másodállásra,amit a cég mellett hétvégén tudnék vsinálni,csak akkor semmi szabadidőm nem maradna.:(

Van valami tippetek?

Most diplomázok és utána a cég felvesz főállásba,de így sem keresnék számomra eleget. A dzüleimtől pedig végzés után már nincs is pofám pénzt elfogadni.

23L



2022. jan. 16. 20:27
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyűjtsd össze a ruhák árát és fizess be egy stresszkezelő tréningre, ahol megtanítják, hogy hogyan tudod kiadni, illetve levezetni normális módon a belső feszültséged. Az impulzus vásárlás nem stresszkezelés. Illetve az is lehet, csak nem jó módja, mert az alap helyzetet nem oldja meg, csak ideig-óráig boldogít. Szóval ha tudod, hogy ilyen vagy, akkor tenni is tudsz ellene.

Egyetem végén én is azt hittem über stresszes az életem. Aztán rájöttem, hogy az lófütty a továbbiakhoz képest, úgyhogy tényleg azt javaslom, hogy tanuld meg még most máshogy kezelni a stresszt. Magadtól nem fog menni, ha eddig nem ment, kérj segítséget, nézz videókat erről, olvass könyveket.

2022. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Stresszlevezetes gyanant ajanlom hogy dugasd meg magad..
2022. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra is,hogy elkezdek tőzsdézni. Apukám szokott,csak ő elég okos, nem tudom én ilyen fiatalon értenék-e hozzá és nem csinálnék-e hülyeséget.
2022. jan. 17. 17:29
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
A tozsdezeshez nem okossag/lexikai tudas/intelligencia kell hanem penzugyi es gazdasagi ismeretek.
2022. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
96%

Tedd fel 1 havi ruhapénzedet, mit veszíthetsz.

(Szerintem ne tődzsézz.)

2022. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
70%
Budapest Rákóczi út és még ezer más lehetőség. Ha annyi pénzed van akkor esetleg jöhet Dubai.
2022. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!