Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem lehet kirúgni a...

Miért nem lehet kirúgni a nem, vagy szelektíven köszönő pénztárosokat?

Figyelt kérdés
Jellemzően 60 fölötti nők, akik válogatnak, vagy senkinek nem köszönnek, még vissza sem, persze nem mind, néhány. A Lidlben, vagy az Aldiban szinte mindig van erre idő, pedig gyorsan kell dolgozniuk.
2022. jan. 21. 07:57
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok, én arról beszélek, hogy amikor a betérő vásárlóra ráköszön az eladó, az pedig b*szik visszaköszönni...

Kicsit túlizgulod ezt a témát. Ez egy olyan dolog, amin nem tudsz változtatni, ha belegebedsz akkor sem. Ilyen a világ, vannak bunkó eladók és vásárlók. Te max annyit tehetsz, hogy köszönsz, ha nem viszonozza az már az ő szegénységi bizonyítványa.

2022. jan. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 yoshimitcu ***** válasza:
96%
mit foglalkozol te azzal nyomd el magad
2022. jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
93%

Irígyellek, hogy ez a legnagyobb probléma az életedben.

Ők is emberek, nekik is lehet rossz napjuk, azért mi vásárlók is tudunk érdekes szituációkat összehozni, ami rányomhatja bélyegét a hangulatukra.

Én rendszeresen aktivitizni szoktam ismerős pénztárossal, hogy basszus, tudom, hogy mit szeretnék, itt van a nyelvem hegyén, jajj, mi az. 99%-ban még tudja is, hogy mit nem találok már megint :)

2022. jan. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Nem ez a fő probléma az életemben, nem is visel meg lelkileg, főleg mert ritkán járok a közeli említett helyeken kívül máshova, csak egy tegnapi eset kapcsán eszembe jutott. Nyilván vannak bunkó vásárlók is, ezt nem vitatom, mindössze azt az apróságot vártam el, hogy ha van egy nem bunkó, aki esetleg előre is köszön, vegye már a fáradságot visszaköszönni, főleg ha a következő vásárlónál ezt megteszi azonnal. Jobb helyeken ez nem kérdés, a végén még további szép napot is kívánnak mosolyogva, szóval nem hinném, hogy olyan megterhelő lenne.
2022. jan. 21. 09:02
 15/33 anonim ***** válasza:
93%

Nem ez a fő probléma, de egyértelműen ki kellene rúgni, mert téged zavar, mert jobb helyeken mosolygósabbak.

Buszsofőröket ne rúgjuk ki?

Vagy az orvosokat? Engem a sajátom meg sem ismer, mert nem járok hozzá, csak ha valakinek ügyet kell intézni, de a múltkor nem köszönt vissza a postán...

2022. jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
75%
Konkrétan a Lidl-ben headsetet viselnek a pénztárosok, és gyakran egymással beszélgetnek munka közben. Engem eléggé zavar, amikor azt hiszem hogy tőlem kérdezett valamit, közben csak a kollégájával beszélik meg a következő cigiszünetet.
2022. jan. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
47%
#16, de gondolom azért annyira nem, hogy azon értetlenkedj, miért nem rúgják ki őket?
2022. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem miért kell abban a fejhallgatóban pofázni kb arról hogy mikor menstruált utoljára én meg azt se tudom kinek beszél.
2022. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

#15 Nem látok itt semmi ellentmondást. Nem kell továbbgondolni más területekre, kizárólag a kereskedelemről beszéltem. Nem kell őket azonnal kirúgni, viszont úgy gondolom, hogy ők szinte egész életükben ezt csinálták, talán ott is évek óta dolgoznak, már megszokták ezt a mufurc stílust, valószínűleg ebben a bunkó vásárlók is közrejátszottak, és nem tudnak, de nem is akarnak változtatni rajta. Márpedig esélyes, hogy a vásárló legközelebb máshova megy, főleg ha van a közelben több hely is, ha ez gyakran fordul elő. Ez pl. egy CBA Prima volt, ahol véletlenül mindig csak lézengenek, pedig elég nagy a választék, és nem is minden olyan drága. Bár a kevés parkoló is közrejátszhat.

#16 Az engem is zavarna, de feltételezem, nem egész nap cseverésznek.

2022. jan. 21. 09:31
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy minden közértben látni a munkaerőhiányt - ha a pénztárak fele egyszerre üzemel, akkor már csúcson vannak. Van olyan CBA, ahol szigorúan egy van nyitva az ötből, amikor már a felvágottakig áll a sor, akkor szokott az őr intézkedni, hogy jöjjön valaki. Emiatt viszont nincs válogatás, akárkit felvesznek akinek van két keze és a jó modor kevésbé fontos szempont.
2022. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!